Created with Sketch.

У Старобільськ прийшов кривавий «русский мир»

18.03.2022, 09:23
Фото: Wikimapia

Окупанти на Луганщині вирішили, що можуть не лише принести руйнування і горе, але й позбавити дітей можливості здобувати нормальну освіту.

Батькам однієї зі шкіл у Старобільську, який потрапив під тимчасову окупацію, надійшов лист про те, що відтепер їхня школа належить до системи освіти самозваної "ЛНР", уроки почнуться за московським часом, а замість української мови, літератури, історії України, правознавства, захисту України – запроваджуються російська мова та література, Всесвітня історія, історія Давнього світу, фізична культура.

Ворог навіть не намагається приховати свою основну мету – знищити усе українське, перетворити нас на свою подобу. Втім, опір українців на тимчасово окупованих територіях свідчить, що шансів на це – нуль.

Однак зараз дуже важливо підтримати наших на зайнятих окупантом територіях.

Тож уряд має через усі можливі канали зв'язку – SMS-сповіщення, електронні листи, через телебачення, доступне на порталі "Дія" – повідомити освітян та батьків, що мешкають на окупованих територіях, про можливості дистанційного навчання та застерегти від відвідування закладів освіти, які контролюються окупантами. Насамперед тому, що там неможливо гарантувати безпеку дітей.

А тим часом віримо в ЗСУ та чекаємо, що скоро діти зможуть знову повернутися до навчання на всій території України. Адже за нами правда!

Також маю зауважити, що херсонські школи з понеділка, 14 березня, відновили навчання – у дистанційному режимі. Схоже, безстрашні херсонці вирішили просто ігнорувати існування москалів у рідному місті, бо ті не варті їхньої уваги.

Читайте також
Оборона Покровська не має повторити трагедію Бахмута
Опінії
Фронтовик ЗСУ: повна окупація Курахового — питання часу
Війна
Окупована Авдіївка потопає у холоді, голоді та руїнах
Війна
Вітчизняна бронетехніка рятує життя українських фронтовиків
Війна
Україна може зіткнутися із подвійною загрозою у разі втрати Покровська
Війна
«Чорним Запорожцям» пощастило уникнути долі гарнізону Маріуполя
Війна