Created with Sketch.

У зоні проведення ООС загинули два українські воїни

10.01.2022, 19:05

У зоні проведення ООС загинули двоє військовослужбовців ЗС України

Від початку доби з боку збройних формувань московії зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр командування Об’єднаних сил.

У бік ПІСКІВ противник двічі відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої двоє військовослужбовців Об’єднаних сил дістали поранення, несумісні з життям.

Командування та особовий склад Об’єднаних сил висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героїв, які загинули за Україну.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії московії.

Читайте також
На фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC
Війна
У лікарні помер рятувальник, поранений під час російського удару по Харкову 15 червня
Війна
На Хмельниччині розбився бомбардувальник Су-24М
Війна
росіяни повторним ударом вбили 4 рятувальників ДСНС, які гасили пожежу в Харкові
Війна
У бою на Донеччині загинув спецпризначенець Сергій Шевченко з Полтавщини
Війна
Біля Лиману загинув італійський доброволець, відомий мемуарами про війну проти ІДІЛ
Війна