Created with Sketch.

Українцям радять зробити продовольчі запаси на зиму 2024-2025

08 жовтня, 19:22

Громадяни мусять самотужки почати запасатися харчами, оскільки владі не до проблем суспільства. Порятунок голодуючих справа рук їх самих.

Такі невтішні перспективи в етері «Українського радіо» озвучив провідний експерт «Економічного дискусійного клубу» пан Олег Пензін. З його слів, опалювальний сезон 2024-2025 стане одним із найскладніших через знищення росіянами більшості об'єктів енергетичної інфраструктури.

Поки зараз найнижчі ціни на сезонні продукти, зокрема, фрукти та овочі, — необхідно зробити запаси на зиму. Цього місяця, після обіцяного Зе-владою підвищення податків, вартість продовольства різко піде у гору, особливо на ринку м'ясних і молочних товарів.

«Кожна людина сама розробляє певну стратегію виживання. Кожна приблизно прораховує, яким чином виживати. Якщо людина має присадибну ділянку, вона вирощує точно не квіти, а те, що допоможе їй вижити взимку. Слід запастися продуктами, які можна зберігати.

Насамперед це — овочі. Можна також заквасити капусту, зробити соління. Це істотно здешевлює людині вартість її осінньо-зимового столу. Тому, якщо є можливість, потрібно обов'язково запастися харчовими продуктами тривалого зберігання», — заявив Олег Пензін.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», вітчизняне Міністерство аграрної політики запевнило у відсутності продовольчого дефіциту. Урядовці стверджують, що станом на тепер Україна цілковито покриває внутрішні потреби у продуктах.

Читайте також
Котлети з яловичини кращі за соєві для нарощування м'язів — науковці
Життя
«Молочні продукти» з біореактора тепер реальність
Життя
У Колумбії тепер можна спробувати «золотий гамбургер»
Життя
Антикитайські тарифи Трампа спонукатимуть Сі Цзіньпіна укласти велику угоду
Економіка
Про ціни, інфляційну динаміку та монетарну політику
Економіка
Верховна Рада ухвалила бюджет на 2025 рік
Економіка