Created with Sketch.

Українські БПЛА змусили зупинитись один із найбільших НПЗ Росії, — Reuters

09:59

Після атаки українських дронів російський нафтопереробний завод NORSI в Нижньогородській області частково зупинив роботу.

Це один із найбільших НПЗ росії, що належить «Лукойлу», пише Reuters із посиланням на власні джерела.

За даними агентства, після удару було зупинено основну установку первинної переробки нафти CDU-6. Саме вона забезпечує понад половину потужності підприємства.

Губернатор Нижньогородської області Гліб Нікітін також підтвердив пожежу на промисловому об'єкті після атаки.

«Зупинка CDU-6 призведе до різкого зниження обсягів переробки на НПЗ», — пояснили співрозмовники видання.

Зазначається, що завод NORSI здатний переробляти до 16 мільйонів тонн нафти на рік — це близько 320 тисяч барелів на добу. Установка CDU-6 переробляла приблизно 190 тисяч барелів щодня.

Автори матеріалу підкреслили, що після українських атак росія вже зіткнулася з проблемами на низці великих нафтопереробних підприємств у центральній частині країни.

Reuters пише, що багато НПЗ були змушені скоротити виробництво або тимчасово зупинити окремі потужності.

Читайте також
У Сизрані горить НПЗ після атаки дронів
Війна
СБУ та Сили оборони розповіли деталі про нічну атаку на Московський регіон
Війна
Безпілотники атакували Москву та область
Війна
НПЗ у російській Пермі повністю зупинився після атаки 7 травня і досі простоює — Reuters
Війна
Один із найбільших НПЗ росії зупинив роботу після атаки дронів — Reuters
Війна
СБУ атакувала один із ключових НПЗ рф та інфраструктуру експорту
Війна