Created with Sketch.

Уряд США говорив з Маском щодо використання Starlink в Україні

19.02.2023, 12:52
Ілон Маск

"Я не можу поділитися жодними розмовами, які ми вели, окрім того, що ми мали розмови", - Ентоні Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що американський уряд мав розмови з власником компанії SpaceX Ілоном Маском про використання супутникового інтернету Starlink в Україні.

Як інформує медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Reuters

Відповідаючи на запитання, чи просили США Маска не обмежувати використання можливостей Starlink українськими військовими, Блінкен сказав: "Я не можу відповісти на це запитання. Я не можу поділитися жодними розмовами, які ми вели, окрім того, що ми мали розмови". 

Читайте також
У Лондоні скасували захід для обговорення екстремальної спеки через екстремальну спеку
Світ
У Венесуелі стався новий землетрус магнітудою 4,9
Світ
38 °C у Швейцарії: чому це більше, ніж просто температурний рекорд
Світ
Талібан заборонив держслужбовцям використовувати смартфони
Світ
Франція зупинила два ядерні реактори через рекордну спеку та загрозу для річок
Світ
Слухання у справі Епштейна: Білл Гейтс розкрив подробиці позашлюбних стосунків із росіянкою
Світ