Натомість в Україні Володимир Зеленський продовжує фінансувати свого кредитора Ігоря Коломойського.
"Найвеличніший лідор сучасності" навіть виділив олігарху 5,6 мільярда гривень для будівництва приватного аеродрому у Дніпрі.
Тим часом американське міністерство юстиції подало до суду з метою конфіскувати майно, пов'язане з Коломойським та його бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим.
Відповідне рішення розглядатиме Окружний суд Південного округу штату Флориди; це вже четвертий позов у справі Коломойського у США, інформує агенція "Останній Бастіон".
Службовці американської правоохоронної системи переконані, що активи власників олігархічної групи "Приват" слід заарештувати через порушення закону про відмивання грошей.
«Афілійовані з Коломойським і Боголюбовим структури збагатилися на понад $6 мільйонів від продажу комерційної нерухомості у техаському Далласі. Вона утримувалася та покращувалася завдяки розкраданню коштів вкладників "ПриватБанку" та шахрайським схемам, організованим в Україні. Ці гроші та майно підлягають конфіскації на підставі порушення федерального законодавства про відмивання грошей», – йдеться у судовому рішенні.
Фактично, слуги американської Феміди вкотре підтвердили раніше озвучену інформацію про скупку вказаними олігархами закордонної нерухомості коштом українських платників податків.
Низка позовів мін'юсту США доводить, що Коломойський і Боголюбов відмивали вкрадені гроші за допомогою багатьох європейських банків, і лише після цього переводили їх до фінансових і комерційних установ за океаном.
Станом на тепер відомо, що громадяни США Мордехай Корф і Уріель Лабер – поплічники власників групи "Приват", – здійснювали незаконні оборудки з офісів у Маямі; саме вони створили мережу компаній "Optima" для подальшого відмивання вкрадених в українців грошей.
Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Коломойський також стоїть за зривом конкурсу на обрання голови Спеціалізованої Антикорупційної Прокуратури, чим гальмує реформу деолігархізації.