Created with Sketch.

В НАБУ взялися за Ростислава Шурму

29.09.2023, 07:15

НАБУ розслідуватиме виплати сонячним електростанціям в окупації, повʼязаних з оточенням Шурми.

Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальне провадження за фактом здійснення виплат сонячним електростанціям, розташованим на тимчасово окупованих територіях, у період з липня 2022 по липень 2023 років.

СЕСи повʼязані з братом та експідлеглим заступника керівника Офісу президента Ростислава Шурми.

Пʼять компаній отримали за вказаний період приблизно 320 млн грн за електроенергію, нібито вироблену на окупованих територіях. Проплати за електроенергію також отримувала низка інших СЕС в окупації, зокрема станції, пов’язані з бізнесменом Василем Хмельницьким, та інші.

Про це йшлося в розслідуваннях:

Читайте також
Справа про неякісні міни на 3 мільярди
Кримінал
Без мобілізованих солдатів бізнес-модель Касьянова не працює
Опінії
Не буряти, а свої...
Позиція
Індія зробила несподіване зізнання про російську нафту та згадала США
Політика
Ігри зброярів
Війна
Війна з Іраном змусила ЄС збільшити закупівлі російського газу
Війна