Сіоністи завдали кривавого ляпаса не лише палестинцям, а й іранцям. У центрі Тегерану вбито Ісмаїла Ханію, якому обіцяли «надійний захист».
Як заявили незалежні арабські аналітики у прямому етері на телеканалі Al Jazeera, розправа ЦАХАЛ над політичним ватажком ХАМАС не дасть Ізраїлю якихось нових преференцій. Це радше тимчасовий пропагандистський ефект.
У ньому зацікавлений особисто Біньямін Нетаньягу, під яким ось уже рік як хитається крісло прем'єр-міністра. Річ у тім, що ХАМАС — це не звичайне збройне угруповання, а інституційна організація національного типу.
В її основі ідеологія ісламського фундаменталізму (салафітський сунізм) та горизонтальна структура, але ніяк не вождизм, характерний для сіонізму. Невдовзі медіаагенція «Останній Бастіон» оприлюднить головний політичний документ ХАМАС для наочності.
ХАМАС можна назвати реальнішою державою, ніж Ізраїль, який постав перед усім світом кривавою збройною бандою релігійних маніяків. Навіть заокеанські спонсори бійні у Ґазі визнають, соратники вбитого Ханії мають право на землі, окуповані від 1967 року єврейськими колоністами.
З великою ймовірністю можна припустити, що Нетаньягу отримав дозвіл від Білого дому на березі Потомаку на ліквідацію свого палестинського суперника під час нещодавнього візиту до США. Хто саме «дав добро», не важливо.
Просто треба розуміти, що за всієї бравади та грізних заяв Ізраїль повністю залежить від силової та політичної підтримки Америки, про що раніше ми вже повідомляли наших читачів. Різанина у Ґазі показала це з усією очевидністю.
Без американської підтримки сіоністська держава нежиттєздатна! Такої ж думки й арабські аналітики, котрі переконують, що сіоністи завдали чергового ляпаса Ірану, вбивши їхнього гостя в дні інавгурації нового президента.
Тому шиїтському режиму аятол доведеться якось відповідати на це. Однак не все так однозначно — враховуючи глибинні зв'язки Ірану із західним істеблішментом і багатошарові політичні інтриги, не можна виключати того, що вбивство Ханії підлаштували «любі друзі» ХАМАС із лав Корпусу вартових ісламської революції.
Світ уже неодноразово ставав свідком вистав за участі США, Ірану та Ізраїлю, яка інтрига спрацює цього разу, — довідаємося найближчим часом. Проте не варто забувати, що надто вже законспіровані ігри часом виходять з-під контролю.
Ізраїль спричинив у регіоні тяжку кризу, поставши перед загрозою великої війни, в якій він неодмінно програє. Всі дії сіоністської верхівки на чолі з Нетаньягу виглядають як запекла спроба відновити зруйнований status quo ante 7.X.2023.
Після кривавого провалу у Ґазі, який не дав нічого, крім тотальної десакралізації Ізраїлю та загальної ненависті у світі, Нетаньягу взявся за ліванське угруповання «Гізболла» та Іран. Очевидно, сіоністи сподіваються новою бійнею відсунути кризу, що наростає.
За всіх погроз, які звучать із Тель-Авіва на адресу ворогів, усе більш оприявнюється факт того, що сіоністська верхівка не має чіткої стратегії виходу із безвиході. Промова Нетаньягу у Конґресі США, наповнена фантазіями та відвертою брехнею, стала яскравим підтвердженням цього факту.
Критичні проблеми настільки очевидні, що навіть ізраїльське суспільство активніше почало хитати владне крісло під прем'єром. Нездатність знищити ХАМАС, організувати обмін бранцями або звільнити їх на тлі тотального терору й масових убивств цивільних палестинців, свідчать про відсутність у сіоністів виразних планів щодо завершення бойових дій.
У цьому, на думку неангажованих військових фахівців, позиції ХАМАС кращі, бо для палестинського руху збереження боєздатних структур — уже перемога, тоді як для Ізраїля неможливість повного розгрому угруповання у Ґазі означає фактичну поразку. Нетаньягу ніколи цього не визнає.
Попри значну перевагу у військовій могутності, Ізраїль опинився в безвиході, коли продовження війни лише посилює його становище. Наявні проблеми сіоністської держави на Святій Землі посилюються внутрішнім та зовнішнім тиском.
Тотальна десакралізація Ізраїлю та євреїв як «жертв переслідування антисемітів», судячи з усього, перейшла «червону межу», повернення до колишнього особливого становища вічно скривджених і особливого відношення, що вимагають до себе, більше не буде. Варто лише поглянути, як західне суспільство реагує на етноцид палестинців.
У всякому разі, простір для єврейської вседозволеності та недоторканності різко звузився. Спостерігачі зазначають, що сіоністська держава власноруч спровокувала важку ситуацію у регіоні, коли Ізраїль фактично перемагає сам себе.
Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що США заявили про свою непричетність до вбивства лідера ХАМАС. У Вашинґтоні наголосили, що припинення вогню і звільнення заручників, які утримуються у Ґазі, мають вирішальне значення.