Created with Sketch.

Від розкрадання до Дубаю

17:17

Шлях екс-співробітника СБУ Артема Шила

На фото в наручниках — Артем Шило, колишній начальник Головного управління «І» СБУ. Звільнений за корупцію у справі «Укрзалізниці»: він стояв за схемою розкрадання 95 млн грн. 

Із СІЗО Шило вийшов під заставу в 30 млн грн.

Працюючи в СБУ, Шило представляв інтереси Максима Кріппи на переговорах щодо купівлі медіа. Але Кріппа — лише один із клієнтів. Шило був ключовим елементом схеми «дахування» грального бізнесу від імені СБУ: він сприяв діяльності підсанкційних Pin-up та Parimatch.

Після звільнення Шило не відійшов від справ. Він курує ботоферми голови СБУ Малюка і брав участь в евакуації «смотрящого» по Києву Комарницького до Відня.

Не дивно, що Шило обслуговував і Комарницького, і Кріппу — ці двоє давно пов’язані спільним бізнесом.

Наприкінці квітня ВАКС зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження проти Артема Шила за фактом відмивання грошей через дубайську нерухомість на суму понад $4,3 млн. 

Майно було оформлене на дружину Шила, а згодом пара фіктивно розлучилася, щоб приховати активи.

Джерело:  Бл@дський Цирк Васі Малюка

Читайте також
Сенсація! Андрій Рубель та Максим Шкіль підбадьорюють Малюка
Політика
«Герої» Зеленського
Опінії
Як під час війни наповнювати бюджет?
Економіка
Подруга Зеленськиих Ольга Піщанська приховала нерухомість у Франції
Політика
Хто ліпить ікони нового часу: Стерненко як спецпроєкт
Опінії
Замах як спектакль: від чого нас відволікає влада?
Позиція