Created with Sketch.

Війна без стратегії: монолог людини, яку щороку кличуть у ЗСУ

12:45

Бусифікація замість плану: питання, на які ніхто не відповідає

Щороку мене кличуть до ЗСУ.

Питаю: ви коли вдарите по Кремлю, Центробанку росії, серверах з особовими рахунками солдат рф, Абрамовичу в Лондоні?

Щоб я розумів ККД тих, до кого йду. Бо війна заради війни існує для кончених збоченців і садистів.

Всяка праця має будуватися на стратегії. Тож який план, кеп із ЗСУ, окрім моєї бусифікації?! Чи його скурив Міндіч із Зе?

У відповідь чую: «А, треба Кремль атакувати? Так у нас нема чим».
(Далі йдуть погрози на мою адресу.)

Чотири роки нема чим воювати… Ок. А я вам тоді нащо? Ви мною по Кремлю бахнете — із супутника притули?

Раз нема вам чим воювати — здайтеся. Будете з татарами в Криму й євреями росії дружити, їм там класно, судячи з відсутності татаро-єврейських повстань проти путіна. Ільфу і Петрову пам’ятники валити не доведеться — ви ж їх любите, вся ваша еліта й держава за цими сатириками створена.

Припиніть фарс. Ви ж і не воюєте, по суті: провокуєте в тилу, вішаєте лапшу лохам про «каву в Криму», розігріваєте обстріли міст, крадете кредити, робите шахер-махер з електрикою на майнінгу, проганяєте чорний нал через фонди, ловите цивільних і кидаєте в степ дронам на потіху, поки пів мільйона ЗСУ втекло в СЗЧ чи здалося в полон, а інші браво виконують накази бурята Сирського.

Ах, ви стримуєте інших бурят від окупації ТЦК, Міндіча й Ахмєтова, сидячи в телестудіях?! Ну так це потужно, це ваш максимум! Ви обісралися — і багато з народу це побачили. Нюхом відчули!

Ок, ок, розумію: завдання перемогти й полювати на пострадянську мафію України й росії нема. Ви полюєте на комбайнерів, таксистів, зеків… Є задача побільше нагребти вакцинованих телепнів до ЧВК, збити з них бабки для мафії (як у росії, так і в Україні), закопати побільше населення, посадити в тюрми й крематорії, віджати майно, технології потестувати.

Чим більше бідних пропаде безвісти на фронті — тим заможніша країна. Логіка ваша ясна, але підвонює.

Все це я розумію: країною править Голодомор і Чорнобиль за кредити іноземців. Неясно, до чого тут я?! Я схожий на Лачена чи Михальчишина? Ви їхні тупі грандоїдні фізіономії бачили? Навіть ця тупікова гілка людства типу Карася збагнула не вляпатися в штурмовики, а ляпати язиком у теплому кріслі. Ви думаєте, я тупіший за Карася? Та я вокзальних катал ще в 90-ті розкусив.

Довкола ще лишилося стільки перекошених радіацією мутантів — Притула, Жадан, Стерненко, Міша Лебіга, Кулєба, Буданов, Безугла, їхні мільйони підписниць.

Гепайте ними по Кремлю з гармат… Зарядіть гуртом у дупу Стефанчука — і до бою! Орден слави ім. Парубія—Ганула видайте, інваліда Залужного позвіть ловити ворожі дрони Ківаловим. Їхні лупаті пики, обжерливі щічки, що демонструють банальну лакейську жадібність, їхні промовисті логопедичні проблеми — це ж експонати Кунсткамери: йододефіцитна бригада, нащадки стукачів, кумири тих, кому кінець, яскраво характеризуючі «державу Україна».

Вони готові воювати з путіним, не ліквідувавши жодного путіна, хоч до кінця етносу незалежних, мажучи своїм лайном росію. Тож закидайте ними Москву, раз нічим воювати. Інакше вам тапки, а я вас не спасу (повідомляю трагічним тоном).

Такий мій вам план. А іншого для вас нема і не буде.
З Наступаючим!

Джерело

«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»

Читайте також
Шалом, прокидайтеся, українці
Опінії
Зеленський шукає компроміс, путін користується бездіяльністю України
Опінії
Британія запускає для молоді оплачуваний пробний рік у збройних силах
Світ
Влади в Україні немає
Опінії
ZЕрежим проти України: мародерство, брехня та непоправні втрати
Війна
Не можна здолати брехню напівправдою
Опінії