Created with Sketch.

Виконання потужного «Плану перемоги» зникло з інформпростору

14 січня, 13:44
Фото: Facebook

Західні партнери (союзників у нас досі нема) намагаються за всяку ціну змусити Київ замиритися із Москвою. Їм кортить «заморозити» конфлікт.

Публічний дискурс про «швидкий мир» вкрай негативно впливає на морально-психологічний стан нашого війська. А найпалкішим прихильником цієї, без сумніву, зрадницької стратегії є сам пересидент Володимир Зеленський.

Від перших днів повномасштабної війни (тобто після 24.II.2022) розмови на цю тему мали деструктивні наслідки, причому як для суспільства у цілому, так і для війська зокрема. І тоді, і зараз очікування простого й швидкого закінчення війни врешті-решт демотивує українців — у тилу і на передовій.

З високою ймовірністю можемо припускати, що вкиди у наш інформаційний простір про «швидкий мир» є добре спланованою спецоперацією відповідних служб РФ. Західні ж ЗМІ та політики несвідомо (чи все ж свідомо?) підлаштовуються під цей наратив.

Необхідно затямити, що росії на теперішньому етапі війни потрібен не мир. Ворога цікавлять дискусії серед українців про мир!

Тож навіть, якщо б переговори почалися, то росіяни їх навмисно затягували б, продовжуючи бойові дії, щоби руйнувати нашу здатність до спротиву. Згадайте так звані Мінські домовленості 2014-2015 років.

Весь переговорний процес довкола них був цінним для росіян сам по собі, оскільки поки йшла війна, відбувалися тривалі безперспективні балачки про мир, якого нібито можна досягти просто і швидко. Ключовим індикатором ймовірного початку реальної розмови про руzzкій «мир із Москвою» буде припинення бойових дій.

Спочатку припинення бойових дій з боку росіян, а потім мирні переговори, а не спочатку мирні переговори, а потім закінчення війни. Реальні мирні переговори почнуться тільки тоді, коли росіяни не зможуть продовжувати війну.

Читайте також
Головний урок Руїни
Історія
Українські F-16 можуть діяти з авіабаз НАТО, - Kyiv Post
Війна
Відгомін більшовизму, або чому не буде миру в обміні територій на НАТО
Політика
Колоніальне минуле – не вирок. Важливо, що ми робимо із цією спадщиною
Економіка
Українців хочуть позбавити права власності на землю
Політика
Павло Клімкін: Європейці хочуть залишити наших, а ми хочемо їх повернути.
Політика