Created with Sketch.

Виконуючи бойове завдання загинули шестеро авіаторів з Полтавської бригади армійської авіації

31.08.2023, 13:10

Пілоти, які загинули в авіакатастрофі на Донбасі 29 серпня, виконували бойове завдання на гвинтокрилах Мі-8

29 серпня на Бахмутському напрямку загинули шестеро пілотів із 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського. Сталося це під час виконання бойового завдання.

Полеглі мали офіцерські звання. Один з них — родом із Полтавщини, решта – з інших регіонів України.

Пілоти, які загинули в авіакатастрофі на Донбасі 29 серпня, виконували бойове завдання на гвинтокрилах Мі-8, повідомив Суспільному Донбас начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

Він підтвердив інформацію, що авіатроща сталася у Краматорському районі Донецької області.

"Два гвинтокрили Мі-8 виконували бойове завдання. Під час того, як вони летіли на завдання, відбувся виліт російського винищувача Су-35. Для того, аби уникнути імовірного ураження, вони заходили на посадку і сталася авіакатастрофа", — розказав Євлаш.

За його словами, внаслідок чого саме сталася авіакатастрофа, наразі невідомо: працює комісія, деталі будуть встановлені згодом.

За уточненою інформацією, серед загиблих ― чотири пілоти та два бортових техніки із 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського. Імен не розголошують.

Про це Суспільному розповів речник бригади Євген Ракіта.

За його словами, раніше прощатися із військовими планували 1 вересня у Полтаві. Нині дату та місце панахиди змінили з міркувань безпеки.


Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглих Героїв.

Світла пам'ять, вічна честь і слава вам, наші незламні українські Воїни!
Читайте також
На Київщині під час ліквідації наслідків удару рф загинув рятувальник
Війна
Зеленський знову бреше
Війна
Коли йдуть ті, хто тримає конструкцію світу
Політика
Такої бійні не було з часів Другої світової війни
Війна
Захищаючи Україну, загинув білоруський доброволець Олексій «Вуж» Лазаров
Війна
Захищаючи україну загинула захисниця України з Краматорська Ольга Новикова
Війна