Посланець Бібі Сатаньягу у Києві став найшанованішою особою року. Деякі співгромадяни зі штанів вистрибують, щоби прислужитися сіоністам.
Такі відомості оприлюднила медіаагенція «Останній Бастіон». Надзвичайного і повноважного посла політичної банди дітовбивців і за сумісництвом ідейного українофоба Міхаеля Бродського несподівано оголошено «людиною року в Україні».
Дивні дива твої, Господи! За які саме досягнення дипломатичного представника Ізраїлю на Печерських пагорбах відзначено такими почестями, організатори не уточнюють, певно, за просування ідеї відновлення добросусідських відносин між Україною та РФ
Слід нагадати, що пан Бродський активно виступає за діалог Києва і Москви з позиції ментора, який збагачується на чужій крові. Зауважимо, що ізраїльський режим допоміг путінському налагодити виробництво розвідувальних і вбивчих дронів типу «ZALA Lancet».
Також посол сіоністів не в одному інтерв'ю заявляв, що єврейське державне утворення зацікавлене в опанування українських земель шляхом участі у відбудові. При цьому у війні звинувачує саме непідготовлену Україну, яка щось винна не лише Москві, але й Тель-Авіву.
Після московитського нападу 24 лютого 2022 року було багато часу на визначення для Ізраїлю (уряду та громадян). У разі, якби Україна на державному рівні підтримала б Палестину після трагедії 7 жовтня 2023 року, Ізраїль тієї ж самої секунди розірвав усі відносини, виславши нашого посла України.
Радимо українцям нарешті прозріти, давно пора зрозуміти, що євреї у цілому і сіоністи зокрема завжди піклуються й турбуються тільки за себе. «Нічого особистого, виключно перманентний ґешефт».
Знаково, але раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що для сіоністів Україна та українці завжди будуть ворогами. Як би в Україні не старалися догодити Ізраїлю, вони обрали свій бік у війні, московити та американці для них — найліпші друзі.