Created with Sketch.

Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні

11.09.2022, 14:59

На ньому планують виробництво БПЛА Bayraktar TB2, Akıncı та Kızılelma

Baykar зі 100% вірою у перемогу ЗСУ продовжує реалізацію проекту зі створення центру з виробництва та розробки дронів в Україні.

Компанія Baykar Makina продовжує реалізацію плану зі створення в Україні наукового та виробничого центру. Попри вторгнення РФ турецька компанія не тільки не відмовилась від своїх планів, а й продовжує їх реалізацію, - повідомляє Defense Express.

Генеральний директор Baykar Халук Байрактар, який днями зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським, підтвердив це в ексклюзивному коментарі Defense Express.

За його словами загальна площа центру Baykar в Україні буде понад 30 000 кв. метрів, а кількість українських фахівців інженерів та техніків має скласти понад 300 осіб.

Також для публікації Defense Express отримав макети майбутнього центру в якому будуть вести не тільки розробку, але і виробництво безпілотників.

Таким чином Baykar здійснює доволі потужну інвестицію в Україну з вірою не просто у перемогу, а й безпеку такого вкладу у майбутньому. Водночас українські фахівці долучаються до розробки та виробництва провідного виробника БПЛА, які вже неодноразово довели свою ефективність.

Також маємо нагадати, що одразу два дрони від Baykar: Akıncı та Kızılelma використовують українські двигуни.

Мова йде про МС-500 та АІ-450 для Akıncı, вибір якого залежить від клієнта, який може обрати або потужніший, або економніший двигун.

Водночас Kızılelma, раніше відомий під назвою MIUS, використовує АІ-25. Цей дрон вже є безпілотним винищувачем і може виконувати весь спектр завдань з ураження повітряних та наземних цілей.

Kızılelma та Akıncı

Читайте також
Без камер і смартфонів. Учені навчилися відстежувати людей по Wi‑Fi: що відомо
Новини
В Ощадбанку тестують заміну співробітників на ШІ
Економіка
Як Ілон Маск зробив електрику у 24 рази дешевшою
Опінії
Маск презентував Grok 4: новий рівень штучного інтелекту та суперінтелекту у науці
Опінії
Дрони-лісники: як у Нідерландах автоматизували відновлення лісів
Життя
Amazon запустила другу партію супутників Kuiper, посилюючи конкуренцію зі Starlink Маска
Світ