Created with Sketch.

За Мотрин монастир у Холодному Яру московські чорти у рясах дякують Кучмі

01 вересня, 14:07
Фото: Facebook

Ворожа секта РПЦ-ФСБ глибоко в'їлася у тіло української держави наприкінці 1990-х років. Згодом почалося розкладання суспільства ізсередини.

Приголомшливі докази про злочин другого президента України наводить автор документально-історичних проєктів на телеканалі «1+1», журналіст-розслідувач Акім Галімов. З його слів, Леонід Кучма з оточенням довірилися засланим Кремлем козачкам у попівській одежі.

У 1990-х наступника Леоніда Кравчука переконали у тому, що православні в Україні можуть об'єднатися тільки навколо Церкви московського патріархату. Звісно був подальший план просити автокефалію від Москви, але сподівання були наївними, бо РПЦ-ФСБ нізащо не дозволила б УПЦ усамостійнитися.

«Я тільки з Холодного Яру повернувся, там є Мотронинський монастир. Це — унікальне місце, що бере початок ще від часів Русі, пов'язане з козаками, Шевченко його малював, ще багато моментів нашої історії... Але від 1991 року там московська секта. Причому дивним чином вони ще й землю скифського городища навколо орендували на 49 років! І що ви думаєте? Історія така, що тепер наші українські археологи мають просити в них дозвіл, щоб проводити дослідження.

Тож, ясна річ, ці дозволи не дають, і ще поліцію викликають, коли наші науковці починають там якусь активність. Додам, що до 2000-х московській церкві наша держава передала 252 об'єкти державної власності. А от українській автокефальній, приміром, лише 12. Тобто московські попи отримали у 20 разів більше. Точніше як отримали… Ми самі, держава Україна їм все віддала», — повідомив Акім Галімов.

Опріч того медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що поки «слуги неукраїнського народу» ділять бюджет, у Черкаській області дереворуби знищують реліктовий лісовий масив. Невідомі зловмисники цілеспрямовано рубають предковічні дерева у Холодному Яру.

Читайте також
Єрмак дозволив Зеленському почати перемовлятися з ворогом
Війна
Стамбульський план капітуляції України
Війна
72-га виходила з Вугледару важко, з великими втратами
Опінії
Тупість чи зрада?
Опінії
Сибіга обговорював можливість припинення війни по лінії фронту, - Financial Times
Політика
Так виглядають мільярди гривень на фортифікаційні споруди на Покровському напрямку
Війна