На Черкащині невідомі зловмисники рубають ліс у Холодному Яру

КРИМІНАЛ
20.10.2021, 11:33
На Черкащині невідомі зловмисники рубають ліс у Холодному Яру
Фото: Telegram

Поки "слуги неукраїнського народу" ділять бюджет, у Черкаській області дереворуби знищують реліктовий лісовий масив.

Відповідні знімки з місця події виклали на одному з вітчизняних Telegram-каналів, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

При цьому, ані на сайті Національної поліції України, ані у Державному агентстві лісових ресурсів жодних відомостей про незаконну вирубку лісу немає.

«А між тим, як можна пересвідчитися з фото, дерева у Холодному Яру знищують прямо зараз. За 200 метрів від "дуба Максима Залізняка" вже починається соєве поле. Такими темпами, до моменту підписання указу про створення нацпарку в Холодному Яру залишаться одні пеньки. Але відповідним органам, вірогідно, така ситуація на руку», – коментують вирубку очевидці.

Хотілося б поцікавитися у профільних чиновників і правоохоронців, чи довго вони будуть іґнорувати наведені кричущі факти на Черкащині, які можуть перерости у масштабну екологічну катастрофу?

Адже у так званій президентській програмі "Зелена країна", якою ніби керується Зе-команда, про незаконні вирубки й знищення екосистем історико-культурного значення не сказано нічого.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що радикальні природоохоронці Фінляндії, втомившися від бездіяльності поліції та місцевої влади, взялися самотужки боротися з "лісовою мафією".

На Черкащині невідомі зловмисники рубають ліс у Холодному Яру_1
Читайте також:
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03
Виміри
Як недоброчесна суддя Гольник допомогла Мамаю уникнути покарання
25 січня, 13:00
Опінії
Британський досвід, проєвропейські погляди і неймовірний апломб не є гарантією ефективної роботи на посаді керівника державної компанії
25 січня, 11:55