На Черкащині невідомі зловмисники рубають ліс у Холодному Яру

КРИМІНАЛ
20.10.2021, 11:33
На Черкащині невідомі зловмисники рубають ліс у Холодному Яру
Фото: Telegram

Поки "слуги неукраїнського народу" ділять бюджет, у Черкаській області дереворуби знищують реліктовий лісовий масив.

Відповідні знімки з місця події виклали на одному з вітчизняних Telegram-каналів, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

При цьому, ані на сайті Національної поліції України, ані у Державному агентстві лісових ресурсів жодних відомостей про незаконну вирубку лісу немає.

«А між тим, як можна пересвідчитися з фото, дерева у Холодному Яру знищують прямо зараз. За 200 метрів від "дуба Максима Залізняка" вже починається соєве поле. Такими темпами, до моменту підписання указу про створення нацпарку в Холодному Яру залишаться одні пеньки. Але відповідним органам, вірогідно, така ситуація на руку», – коментують вирубку очевидці.

Хотілося б поцікавитися у профільних чиновників і правоохоронців, чи довго вони будуть іґнорувати наведені кричущі факти на Черкащині, які можуть перерости у масштабну екологічну катастрофу?

Адже у так званій президентській програмі "Зелена країна", якою ніби керується Зе-команда, про незаконні вирубки й знищення екосистем історико-культурного значення не сказано нічого.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що радикальні природоохоронці Фінляндії, втомившися від бездіяльності поліції та місцевої влади, взялися самотужки боротися з "лісовою мафією".

На Черкащині невідомі зловмисники рубають ліс у Холодному Яру_1
Читайте також:
Кримінал
Українських активістів, яких силоміць вивозять до окупованого Криму, вдається врятувати завдяки корупції російських силовиків.
16 травня, 08:18
Світ
Найбільша південноамериканська країна встановила черговий тривожний рекорд із вирубки лісів, природоохоронці б'ють на сполох.
10 травня, 18:01
Кримінал
Непокаране зло вертається, особливо зло всередині України під час війни з російськими окупаційно-терористичними силами.
10 травня, 08:18
Полтава
Важка доля директора Полтавської академії неперервної освіти Віталія Зелюка
04 травня, 16:35
Політика
Депутати пропонують амністувати Коломийського за крадіжку грошей з "ПриватБанку"
04 травня, 10:45
Економіка
Через цю угоду напівдержавна компанія недорахувалася близько 300 млн грн.
01 травня, 18:15