Що активісти зробили з українським правосуддям та як цим користуються у власних корисливих цілях
" Друзі, завтра о 10:00 у Київському апеляційному суді відбудеться чергове засідання за моїм позовом до члена ВРП Роми Маселко та ВГО Автомайдан про захист честі та ділової репутації.
В минуле засідання член ВРП Рома Маслеко не прийшов і просив розглядати справу без його участі.
На наступне засідання і представник ВГО Автомайдан попросив відеоконференцію.
З минулого засідання колегію вже змінили у зв'язку з відставкою однієї з суддів колегії.
Засідання онлайн можна буде подивитись на сайті:
Київського апеляційного суду та Судова влада України.
Запрошую всіх, обіцяю, буде цікаво та всі побачать, що активісти зробили з українським правосуддям та як цим користуються у власних корисливих цілях", - написав на своїй сторінці у Facebook український адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери».
Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що член ВРП Роман Маселко є другом та адвокатом недоброчесної судді Октябрського районного суду міста Полтави Лариси Гольник.
У серпні 2022 року Верховна Рада України обрала двох членів Вищої ради правосуддя.
Верховна Рада 15 серпня обрала членами Вищої ради правосуддя адвоката Романа Маселка та кандидата юридичних наук Миколу Мороза.
На дві вакантні посади у ВРП за квотою парламенту претендували четверо кандидатів, які за підсумками співбесід, були рекомендовані Етичною Радою до обрання на посади членів Вищої ради правосуддя за квотою парламенту лише чотири кандидати, які були визнані відповідними критеріями етики та доброчесності. Це:
Заїчко Олена Вікторівна – суддя Харківського окружного адміністративного суду.
Маселко Роман Анатолійович – адвокат.
Мороз Микола Володимирович – доцент кафедри цивільного права НПУ ім. Ярослава Мудрого.
Талько В'ячеслав Валентинович – адвокат.
Інші кандидати визнані такими, які не відповідають професійним вимогам етики та доброчесності.
27 травня 2022 року Етична рада відновила проведення співбесід до Вищої ради правосуддя, розпочатих в лютому.
Серед кандидатів до ВРП, які були визнані такими, які не відповідають професійним вимогам етики та доброчесності, була і суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник.
Етична рада встановила, що прости господи суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП.
Публікуємо рішення Етичної ради №15 від 23.06.2022 року "Про невідповідність кандидата на посаду члена Вищої ради правосуддя Гольник Л.В. критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена Вищої ради правосуддя".
Нещодавно "Останній Бастіон" писав про те, як недоброчесна суддя Гольник допомагає міському голові Полтави Олександру Мамаю уникнути відповідальності за вчинені ним правопорушення. Спочатку вона допомогла йому відмазатися від корупційного правопорушення, а тепер допомогла уникнути СІЗО та відсторонення від посади.
З огляду на дуальну поведінку Гольник, яка діаметрально протилежно позиціонує себе в соцмережах і в реальних умовах, потребуючих прийняття рішень, уже не виглядає дивним наступне:
- або в голові недоброчесної судді сидять дві різні людини, чиї діалоги і методи прийняття рішень не співпадають (чому вона весь час потребує підтримки сторонніх людей);
- або ми маємо сприймати її, як звичайну пройдисвітку, яка будь - якою ціною продовжуватиме впроваджувати у суспільство сфальшований жертовний образ судді викривачки.
І перипетії з Мамаєм зайвий тому доказ.
Це ж саме можна сказати й про її адвоката та члена ВРП Романа Маселка який, за допомогою соросят із українського парламенту, зміг потрапити до ВРП.
Вже будучи членом ВРП Роман Маселко продовжує зловживати процесуальними правами та штучно змінювати територіальну підсудність.
Чи можуть так чинити дійсно чесні та непідкупні з власною думкою, честю та совістю, а не пройдисвіти перевертні, питання риторичне.