Ямщики, денщики, та інші арахамії зі «Слуги урода» заповзято взялися за будинок Дворянського зібрання.
Щосили замазуючи його під час морозів чимось, схожим на штукатурку.
Не випадково за панування розумних людей, подібним експонатам з Полтавської міської ради не те, що містом керувати не дозволяли, а до коней хвости крутити із засторогою підпускали.
За два десятиліття мамаї, матковські, та інші арахамії зробили з Полтави подобу якогось пришляхового гнидника, зруйнувавши і спаплюживши все, до чого змогли дотягнутися.
Так і з будинком Дворянського зібрання. Мізками убогі сучасні госпідари до рівня розумних людей того часу дотягнутися не можуть, але вкрасти хочецца. Тож і майструють під морозами з метою вкрасти дворянських грошей під ялинку.
Але чому те бачимо тільки ми? У реформованої авковим поліції зовсім розуму забракло?
Хіба не видно, що гопота Шевченка та мамая після фонтану за мільйон доларів дерибанить кожен тендер, за який платить громада міста.
Хіба поліції та НАБУ не відомо, що штукатурні роботи не проводять при мінусових температурах? Що гроші, вкрадені владними гопниками сьогодні, навесні доведеться витрачати на ті ж самі роботи знову.
Чи по прикладу щомісячної і щорічної перекладки плитки будинок Дворянського зібрання будуть штукатурити знову. І знову. І знову.
А взагалі треба наново будувати країну. Бо з такими придурками і країни скоро не буде.
Довідково:
Будинок Полтавського дворянського зібрання був одним з громадських і культурних центрів міста.
Влітку 1813 року тут відбулося ушанування Гаврила Державіна. У 30-х роках XIX століття працювала перша у Полтаві громадська бібліотека, попечителем якої був Микола Цертелєв (1790—1869) — фольклорист, один з перших дослідників і видавців української народної поетичної творчості.
Традиційно це також було місце концертних виступів для дворян. Зокрема У 1879 році у залі Дворянського зібрання дав два концерти Модест Мусоргський, в 1881 році виступала художниця Марія Башкирцева. У різні часи концертували Антон Рубінштейн, Петро Чайковський, Олександр Скрябін, Сергій Рахманінов. У 1897 році співав Федір Шаляпін.
Як зазначає краєзнавець і автор сайту «Історія Полтави» Борис Тристанов, на чолі дворянського суспільства губернії стояли губернські предводителі дворянства, а на чолі повітів — повітові. Дворянські предводителі обиралися кожні три роки на чергових губернських і повітових зборах дворян. У цій статті вважаю за необхідне розповісти про усіх полтавських губернських предводителях та їх обов'язках.
Усіх губернських предводителів з 1802 року було 22. Тут їх перелік, з вказівкою часу їх перебування на цій посаді і біографічними відомостями про них.