Created with Sketch.

Жителі Градизька передали гумвантаж воякам на Північному фронті

12.09.2024, 08:26

Небайдужа і свідома громадськість віддає кревні для підтримки наших захисників. Уперше допомога поїхала до армійців на Курщину.

Відповідним фотозвітом поділилося згуртоване товариство волонтерів Градизька. Цього разу вантаж з усім необхідним спрямовано на потреби передового підрозділу 1-ї Окремої танкової Сіверської бригади, де служать і наші земляки.

Зокрема, на Курський напрямок передано маскувальні сітки, комплекти прокладок ГБЦ для автомобілів ЗіЛ-131, ГАЗ-66 та УАЗ-452 («буханка») із герметиком, свічки запалювання, пляшки із гальмівною рідиною ДОТ-4 та інші запчастини. Фактично, вони потребують технічних замінників пошкоджених у боях деталей.

Також українські визволителі отримали від волонтерів Градизької громади чергову партію продовольчої допомоги. Свіжі та консервовані овочі, макаронні й кондитерські вироби, домашня випічка, м'ясо і сало — все це підтримує у доброму фізичному стані воїнів Сил оборони України.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» зауважує, що зіньківські господині передали понад 30 тонн продуктів захисникам України. Вітчизняне жіноцтво вкладається на повну у нашу спільну Перемогу над російським агресором.

Читайте також
«Берегині Крюкова» продовжують підтримувати українське військо
Війна
Волонтери відправили нову партію допомоги на передову
Війна
Пирятинські волонтери продовжують допомагати ЗСУ
Війна
Щоби вистояв фронт — тил мусить працювати цілодобово
Полтава
Австрійські благодійники укомплектували вогнеборців Глобинської громади
Полтава
Українським штурмовикам від машівських благодійників
Полтава