Прифронтовий населений пункт у "Білгородській народній республіці" фактично став нічийним, але це тимчасово, бо визволителі близько.
вчора, 18:54
Цілодобова підтримка Сухопутних військ із повітря – обов'язкова умова бездоганної оборони, але ще більше важлива для контрнаступу.
20 травня, 18:13
Підлеглі Кірілла Гундяєва в Україні воліють зберегти набуте десятиліттями пропаганди майно. Чи повірять їм на вулиці Володимирській?..
13 травня, 18:14
Коли підрозділи Сил оборони України досягнуть адміністративної межі Кримського півострова у РФ розпочнеться внутрішній колапс.
07 травня, 17:23
На тимчасово окупованому росіянами півострові видано наказ підготувати запаси продовольства і води через контрнаступ Сил оборони України.
05 травня, 18:13
Серед вітчизняних громадян, які займаються рільництвом і землеробством від совєцьких часів лишилося жорстоке ставлення природи.
01 травня, 21:19
НВР "Правий Сектор" та "Останній Бастіон" допомогли Євгену Рогачову розблокувати для проїзду вулицю Пушкіна у місті Полтаві
01 травня, 19:10
Російські окупаційно-терористичні сили перетворили друге за розмірами місто Запорізької області на свою тимчасову фортецю.
28 квітня, 17:43
Чиновникам, депутатам і більшості громадянам слід перш за все переосмислити вітчизняну історію, але аж ніяк не робити поспішних помилок.
25 квітня, 19:54
Вище військово-політичне командування російських окупантів планує вчергове наступати на Півдні Донецької області, захопивши Вугледар.
23 квітня, 18:23
Поки Сили оборони України ведуть важкі бої на Сході, стримуючи росіян, на Заході геноцидом нашого народу займаються самі ж співвітчизники.
17 квітня, 17:16