Космічний об'єкт «Parker Solar Probe» запущений ще 2018 року, щоби вивчити наше світило зблизька. З того часу він здолав чималу відстань.
Відповідними приголомшливими кадрами поділилися фахівці Національне управління з аеронавтики й дослідження космічного простору США. Зонду вдалося пролетіти у космосі мільйони кілометрів, а також зовнішню атмосферу зірки, видиму під час повного затемнення.
Наступний крок — максимальне зближення із Сонцем. Планується, що у вже сьогодні, 24 грудня, об'єкт «Parker Solar Probe» пронесеться крізь розпечену корону і пройде за рекордні 6 мільйонів кілометрів від поверхні світила.
Співробітники NASA стверджують, що зонд наблизиться до Сонця у більш аніж сім разів за попередні космічні апарати, і розвине швидкість 690 000 км/год, витримавши гарячі температури до 1 371°C. Він продовжуватиме кружляти навколо Сонця на такій відстані як мінімум до вересня 2025 року.
Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», науковці виявили найяскравішу чорну діру у всесвіті. Щодня вона поглинає масу, рівну нашому Сонцю; визнано, що це справжній квазар-рекордсмен.