Created with Sketch.

ЗСУ ліквідували групу кадирівців на Херсонщині

09.04.2024, 17:30

Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».

Українськи артилеристи високоточною ракетою GMLRS поцілили в автозаправку у селі Великі Копані на тимчасово окупованій Херсонщині та знищили ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».

Один із кадирівців зафільмував перші миті після прильоту високоточної ракети GMLRS по автозаправці у селі Великі Копані на тимчасово окупованій Херсонщині.

Судячи із відео, у момент прильоту на АЗС перебувала група кадирівців. Нерухомі тіла трьох із них потрапляють в кадр на записі, який опублікований у соцмережах.

Довідково:

GMLRS - сімейство американських керованих реактивних снарядів калібру 227 мм у межах MFOM. Класифікуються як високоточна зброя. Снаряди застосовуються в реактивних системах залпового вогню M270 MLRS та M142 HIMARS. Розробник і виробник - Lockheed Martin.

Р-340РП «Полє-21» - російська станція РЕБ, яка призначена для пригнічення каналів супутникової навігації. Станції Р-340РП з антенами передбачено встановлювати на існуючих або на спеціально збудованих вежах або щоглах потрібної висоти. Також можливо розміщення засобів комплекса на автомобільній базі. Постачається до армії московії з 2016 року.

Читайте також
«Залізна людина» — офіцер ГУР підкорив найскладнішу дистанцію змагань із триатлону в Барселоні
Світ
Кіришський НПЗ зупинив роботу головної дистиляційної установки після атаки дронів — Reuters
Війна
Сили оборони уразили завод із виробництва вибухівки та боєприпасів у рф
Війна
ССО атакували російський ракетний корабель «Град» у Карелії
Війна
Українські розвідники ліквідували підполковника Росгвардії та ще двох військових рф
Війна
Бійці ГУР та ССО зайшли на територію рф та влаштували успішну засідку
Війна