•  

Видатний полтавець Олександр Ковінька. Унікальні матеріали

0
Видатний полтавець Олександр Ковінька. Унікальні матеріали

ГО "Останній Бастіон" публікував статтю про видатного полтавця, письменника-гумориста Олександра Ковіньку. Повний текст статті:

http://bastion.tv/figures/oleksandr-kovinka-povert...

«Просвітницька діяльність – пріоритетна для «Останнього Бастіону», - зазначає лідер об’єднання Геннадій Сікалов, - «Ми працюємо над суперечливими питаннями історії України, зокрема зараз наша археологічна група в Батурині та Глухові дізнається правду, щоби можна було однозначно стверджувати, чи є героєм Іван Мазепа, чи ні. Книга про Олександра Ковінько – це спроба донести до українського читача, зокрема й до полтавців, що ми маємо справді велику спадщину, яку гріх забувати. Радянський союз давно минув, тепер Ковіньку можна вільно читати й цитувати, але ж ні… Бо «совок» засів у головах багатьох людей, а просвітницька місія «Бастіону» - це повернути людей до своєї мови, культури, історії, традицій, адже це все і є нашим «Останнім Бастіоном» у сучасному світі.

Онук Олександра ковіньки Маєвський Олександр Антонович надав нам унікальні матеріали, рукописи та листи свого діда, ексклюзивні фото та багато друкованого та ілюстративного матеріалу, що вперше побачить світ у ґрунтовній праці про життя і творчість Олександра Ковіньки.

Надаємо нашим читачам сторінки часопису Перець з архіву онука видатного гумориста: