Видатний полтавець Олександр Ковінька. Унікальні матеріали

24.07.2015, 15:45
Видатний полтавець Олександр Ковінька. Унікальні матеріали

ГО "Останній Бастіон" публікував статтю про видатного полтавця, письменника-гумориста Олександра Ковіньку. Повний текст статті:

http://bastion.tv/figures/oleksandr-kovinka-povert...

«Просвітницька діяльність – пріоритетна для «Останнього Бастіону», - зазначає лідер об’єднання Геннадій Сікалов, - «Ми працюємо над суперечливими питаннями історії України, зокрема зараз наша археологічна група в Батурині та Глухові дізнається правду, щоби можна було однозначно стверджувати, чи є героєм Іван Мазепа, чи ні. Книга про Олександра Ковінько – це спроба донести до українського читача, зокрема й до полтавців, що ми маємо справді велику спадщину, яку гріх забувати. Радянський союз давно минув, тепер Ковіньку можна вільно читати й цитувати, але ж ні… Бо «совок» засів у головах багатьох людей, а просвітницька місія «Бастіону» - це повернути людей до своєї мови, культури, історії, традицій, адже це все і є нашим «Останнім Бастіоном» у сучасному світі.

Онук Олександра ковіньки Маєвський Олександр Антонович надав нам унікальні матеріали, рукописи та листи свого діда, ексклюзивні фото та багато друкованого та ілюстративного матеріалу, що вперше побачить світ у ґрунтовній праці про життя і творчість Олександра Ковіньки.

Надаємо нашим читачам сторінки часопису Перець з архіву онука видатного гумориста:


Читайте також:
Історія
Він розвінчав "теорії" придумані сталінськими вельможами для виправдання свого імперіалізму та прикриття системи гноблення і експлуатації.
07:01
Історія
Як сучасні цифрові технології допомагають рятувати й досліджувати археологічну спадщину.
19 червня, 16:33
Історія
З вибухом Лютневої революції 1917 року хвиля національного відродження охопила імперську армію московії. У ній служили мільйони українців.
19 червня, 06:37
Історія
ЦРУ побудувало гігантський корабель, щоб вкрасти радянський підводний човен.
18 червня, 21:18
Історія
Від Чингісхана до царів: золотоординське походження російської знаті.
18 червня, 19:32
Історія
Глинськ у мережі світової торгівлі: що розповів скарб дирхемів.
18 червня, 16:42