Created with Sketch.

28 років «Чорному вівторку»

18.07.2023, 18:35
Фото: Google

Київ для Москви завжди був і залишається зачакловано сакральним місцем, без якого її історія та культура тьмяніють у віках та на століття.

Саме тому 18 липня 1995 року зовнішній ворог руками ворога внутрішнього під проводом Леоніда Кучми пролив кров мирних громадян у центрі столиці України.

Того історичного дня, названого пізніше "Чорним вівторком", віряни канонічної Української Православної Церкви Київського Патріархату (нині ПЦУ – прим. ред.) намагалися поховати Патріарха Володимира (Романюка) на території Святої Софії.

Природно для українофобів на побігеньках у Кремля, режим Кучми та російський ОМОН не дозволили не тільки поховати Патріарха, а й цілеспрямовано напали на багатотисячну траурну процесію.

Бійці УНА-УНСО, серед яких був і наш побратим Валерій Пальчик на псевдо "Вальтер", стали на захист українців – вірян і священників, – голіруч відбиваючи напади ментів і розриваючи місце перед входом до собору, аби поховати Патріарха хоча б там.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що поки Російський псевдоправославний цирк закликає до "миру" з агресором, ПЦУ молиться та наближає перемогу України.

Читайте також
Сьогодні – 121 рік від дня народження автора «Декалогу українського націоналіста»
Історія
2 липня 1951 року радянська газета «Правда» засудила вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну».
Історія
Річниця проголошення відновлення Української держави
Історія
28 червня — день пам’яті, боротьби і відповідальності
Історія
З редакції в ізолятор: журналістика по-донецьки
Політика
«Десантники не помирають, вони йдуть у небо»: до роковин збиття Іл-76
Війна