Поки Моспархат закликає до «миру», ПЦУ молиться за перемогу України

Опінії
01.04.2022, 20:04
Поки Моспархат закликає до «миру», ПЦУ молиться за перемогу України

Російський Православний Цирк в Україні слід негайно заборони, а всіх його служителів перевірити на співпрацю з агресором.

Історик, журналіст і фіно-угорист

Вгадайте з двох разів, що за Церква, де моляться за Перемогу України, а не за якийсь там "мир"? Адже, мир настане тільки після перемоги України – це аксіома.

Здогадалися? – Вірно, це ПЦУ!

Натомість для попів Московської патріархії (вона ж Російська Православна Церква – прим. ред.) це ще не факт. Оскільки в їхній уяві "мир" – це капітуляція одного з "триєдиного народу".

Власне, за такий "мир" вони й моляться. А нєкто Подоляк, реагуючи на зареєстрований законопроєкт про заборону Московського патріархату в Україні, бачте, уздрів, що нібито позиція Моспархату і РПЦ на Московщині якась різна.

Очевидно позиція Моспархату у Сумах чи Винниці – теж відрізняються, а від парафійки до парафійки – теж. І так до безкінечности.

Та ні, перемога України – це таки й повна заборона РПЦвУ, всієї та скрізь. І хто думає інакше, той за "мир" без перемоги України, тобто – за "русскій мір".

Поки Моспархат закликає до «миру», ПЦУ молиться за перемогу України_1
Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
24 вересня, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35