Created with Sketch.

Агенти Кремля у Варшаві закликали владу Польщі визнати Крим «російським»

20.03.2021, 07:59
Фото: Facebook

Путінський режим не припиняє пропагувати серед європейських громадсько-політичних діячів свій наратив про "законність анексії" Криму.

Свідченням цього є остання акція членів організації "Braterstwo Polsko-Rosyjskie", проведена днями перед посольством РФ у Варшаві.

Відповідний фотозвіт з місця події купка польських маргіналів виклала у Facebook до 7-ї річниці кремлівської окупації українського півострова.

Знаменно, що відверто проросійська акція не отримала значного медійного розголосу ЗМІ Польщі, навіть тих, які прямо чи опосередковано підконтрольні РФ.

Але члени "Braterstwa Polsko-Rosyjskie" на це не зважають, бо основна їхня діяльність зосереджена у соціальних мережах, де вони марно вимагають від уряду Польщі "на всіх рівнях визнати Крим частиною Росії".

Потуги Кремля провести у країнах Європи низку подібних заходів, які мають на меті показати нібито наявність там підтримки громадського суспільства окупації Кримського півострова, поки зазнають невдачі.

Тому вітчизняному міністерству закордонних справ і дипломатичним представництвам України в Європейському союзі варто було б активніше доносити думку офіційного Києва, не даючи Москві остаточно накинути свою пропаганду.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", комуністичний Китай ігнорує окупаційний статус Криму, незаконно відправляючи туди бізнес-делегації.

Читайте також
Запорізькі бізнесюки воюють із полеглими захисниками України
Політика
Школярів окупованого Приазов'я вчать вбивати українців
Війна
Окупанти перетворюють на цвинтарі вільні міста Донеччини
Війна
Кремлівська Феміда засудила чотирьох оборонців Маріуполя
Кримінал
Замість Шевченка у Мелітополі стоятиме забронзовілий кремлівський пропагандист
Війна
Ізраїль не озброюватиме Україну — посол Бродський
Політика