Created with Sketch.

Американські спецслужби готуються до інавгурації Байдена

19.01.2021, 10:37
Фото: Twitter

Вашингтон сьогодні виглядає як місто, що окуповане або планує відбиття ворожої інтервенції, наче Берлін часів Карибської кризи.

Центр столиці США наїжачився усілякою спецтехнікою та різного роду загородженнями, щоби унеможливити масові протести прихильників Дональда Трампа.

Водночас напередодні представники місцевих спецслужб провели нараду з Майком Пенсом в одному зі штабів міністерства внутрішньої безпеки.

Вони обговорили підготовчі заходи до інавгурації Джозефа Байдена, поінформували на офіційній сторінці віцепрезидента США у Twitter.

На тепер відомо, що Секретна служба традиційно нестиме основний тягар забезпечення правопорядку, а Федеральне бюро розслідувань – цілодобово стежитиме за громадянами.

Співробітники вказаних органів отримали санкції на здійснення превентивного ізолювання небезпечних осіб, які можуть бути причетні до організацій масових акцій протесту чи диверсій.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", далекі від подій у Вашингтоні різні "експерти" побачили "руку Кремля", котра "намагається знищити" прогнилу американську демократію.

Читайте також
Axios: Венс став головним кандидатом Трампа на наступні президентські вибори
Політика
У Нью-Йорку загорівся Бруклінський міст через феєрверк-шоу до Дня незалежності США
Світ
Імміграційна служба США за п’ять днів затримала 10 тисяч мігрантів
Політика
Politico: Адміністрація Трампа готує заходи проти «пологового туризму»
Політика
Стало відомо, хто може очолити республіканців після Трампа
Світ
Верховний суд США заблокував спробу Трампа скасувати громадянство за правом народження
Політика