Created with Sketch.

AstraZeneca відкликає свою вакцину проти COVID-19 по всьому світу

08.05.2024, 16:35

Раніше компанія визнала, що її вакцина від COVID-19 може спровокувати тромбоз

Фармацевтична компанія AstraZeneca Plc відкликає з ринку свою вакцину проти COVID-19 через відсутність попиту на тлі «надлишку доступних оновлених вакцин».

Про це із посиланням на заяву компанії повідомляє Bloomberg.

Компанія також заявила, що продовжить відкликати реєстраційні посвідчення на вакцину Vaxzevria у Європі.

«Оскільки з того часу було розроблено безліч варіантів вакцин проти COVID-19, існує надлишок доступних оновлених вакцин», – заявили в компанії, додавши, що це призвело до зниження попиту на Vaxzevria, яка більше не виробляється і не поставляється.

Видання зазначає, що вакцину Astra під час пандемії було відсунуто на другий план на користь щеплень з використанням технології мРНК, особливо вакцини, розробленої BioNTech SE та Pfizer Inc.

Раніше AstraZeneca у судових документах вперше визнала, що її вакцина від коронавірусу може спричинити рідкісний побічний ефект — тромбоз із синдромом тромбоцитопенії.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що розслідувальна група US Right to Know дійшла висновку, що коронавірус SARS-CoV-2 штучно створили у лабораторії Уханьського інституту вірусології.

У січні стало відомо, що у лабораторіях КНР експериментують над новим коронавірусом.

Читайте також
Козицький скасував виплати родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності
Політика
Перевірка рішень МСЕК
Політика
Історія однієї афери
Політика
Підозрюваному у вбивстві Фаріон відмовили в переводі в одиночну камеру
Кримінал
Генерал Наєв заявив, що прибув на фронт після бойового розпорядження від Генштабу
Політика
Суд виніс вирок у справі про зґвалтування 14-річної дівчинки на Закарпатті
Кримінал