Московітські пропагандисти запустили тезу про те, що відносини між США та Росією рухаються до «Карибської кризи 2.0».
Нагадаємо, що майже відразу після онлайн переговорів між Байденом і Путіним московітські пропагандисти почали нагнітати обстановку, запустивши тезу про те, що відносини між США і Росією рухаються до «Карибської кризи 2.0».
Незалежні спостерігачі звертають увагу на заяву начгенштабу московії Герасимова, який раптом оголосив про те, що ядерні сили Росії готові на 95% та виступи двох кремлівських персон – Рябкова з МЗС та одного з негласних радників Путіна Федора Лук'янова, який керує т.зв. "валдайським клубом".
У всіх трьох випадках московіти відкрито просувають тезу про «Карибську кризу 2.0».
Як розповів агентству дипломат з неназваної східноєвропейської країни, влада однієї з держав у регіоні «розлютилася» і вимагає прояснити, що планує президент США.
За словами іншого дипломата, країни зі східного флангу НАТО стурбовані тим, до яких поступок можуть призвести переговори з Росією, наскільки може зменшитися свобода дій Північноатлантичного альянсу та його здатність до дій. У минулому ці держави були під окупацією СРСР, а тепер є сусідами з агресивною московією, повідомив співрозмовник агентства.
Про які саме держави йдеться, він не уточнив. За словами американського президента, мета зустрічі — обговорити занепокоєння московії щодо розширення НАТО та можливість узгодження домовленостей, які знизили б напруженість на східному фланзі альянсу.
За її словами, Москва намагається під тиском погроз та військової сили змусити Київ відмовитись від планів щодо вступу до альянсу, а також хоче «поділити Європу на сфери впливу».
9 грудня Байден провів переговори з лідерами «бухарестської дев'ятки» — групою країн НАТО зі Східної Європи (до неї входять Болгарія, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Румунія та Словаччина). Як повідомили у Білому домі, вони обговорили «дестабілізуюче нарощування військової могутності Росії вздовж кордону з Україною та необхідність єдиної, готової та рішучої позиції НАТО для колективної оборони союзників».
Пропозиція Байдена про зустріч Росія-НАТО прозвучала наступного дня після його переговорів із Путіним. Як розповіли пропагандисти Кремля, у ході розмови 7 грудня путін зажадав надати московії гарантії, що виключають просування НАТО на схід. У Держдепартаменті США пізніше повідомили, що Байден не робив Росії жодних поступок.
Як йдеться у публікації, Вашингтон стоятиме перед непростим завданням — з одного боку, переконати Україну піти на низку поступок на Донбасі, з іншого — зробити так, щоб це не виглядало перемогою путіна.
Як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Джо Байден фактично сприяє подальшій аґресії РФ, плазуючи перед кремлівським "бункерним щуром".