У Байдена «особливе» ставлення до України, — ексрадник Путіна Ілларіонов

СВІТ
11.06.2021, 07:01
У Байдена «особливе» ставлення до України, — ексрадник Путіна Ілларіонов

46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.

Таку думку у прямому етері вітчизняного "24 Каналу" висловив колишній радник російського президента з економіки у 2000-2005 роках Андрєй Ілларіонов.

Він вважає, що всі телефонні дзвінки Байдена Зеленському були вимушені через активність української дипломатії на тлі скупчення військ РФ у наших кордонів.

«Згадайте, тоді всі ЗМІ говорили про загрозу для України, що насувається зі Сходу, проте Байден чогось вичікував. А потім на шпальтах авторитетного американського видання "Axios" ми знаходимо пояснення таких дій: виявляється, Байден вирішив покарати Зеленського. Байден вирішив покарати Україну тим, що дозволяє аґресору поводитися особливо аґресивно стосовно жертви аґресії, а тому не зустрічається з очільником країни, яка і стала цією жертвою. Ось вам істинне ставлення особисто Байдена до України, він її ненавидить. Чому таке відбувається, ми не знаємо», — заявив Андрєй Ілларіонов.

Також ексрадник Владіміра Путіна наголосив, що 46-й президент США фактично сприяє подальшій кремлівській аґресії, відмовляючи Україні у наданні необхідної їй допомозі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Принаймні один з документів, вилучених ФБР, описує ракетну програму Ірану, інші стосуються "розвідувальної роботи", пов’язаної з Китаєм
22 жовтня, 10:10
Світ
Новий бойовий корабель уже залишив військово-морську базу ВМФ США у Норфолку
06 жовтня, 15:15
Війна
США сприймають серйозно загрози кремлівського бункерного щура застосувати ядерну зброю
21 вересня, 17:55
Світ
Оборонне відомство США уклало контракти на суму близько 1,2 мільярда доларів для поповнення військових запасів
10 вересня, 11:21
Політика
Тепер у США своя зрада: трампісти звинуватили адміністрацію чинного президента країни нібито у порушенні виборчого законодавства.
01 вересня, 07:00
Світ
Сили оборони України озброяться американськими протитанковими ракетними комплексами BGM-71 TOW
21 серпня, 10:15