У Байдена «особливе» ставлення до України, — ексрадник Путіна Ілларіонов

СВІТ
11.06.2021, 07:01
У Байдена «особливе» ставлення до України, — ексрадник Путіна Ілларіонов

46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.

Таку думку у прямому етері вітчизняного "24 Каналу" висловив колишній радник російського президента з економіки у 2000-2005 роках Андрєй Ілларіонов.

Він вважає, що всі телефонні дзвінки Байдена Зеленському були вимушені через активність української дипломатії на тлі скупчення військ РФ у наших кордонів.

«Згадайте, тоді всі ЗМІ говорили про загрозу для України, що насувається зі Сходу, проте Байден чогось вичікував. А потім на шпальтах авторитетного американського видання "Axios" ми знаходимо пояснення таких дій: виявляється, Байден вирішив покарати Зеленського. Байден вирішив покарати Україну тим, що дозволяє аґресору поводитися особливо аґресивно стосовно жертви аґресії, а тому не зустрічається з очільником країни, яка і стала цією жертвою. Ось вам істинне ставлення особисто Байдена до України, він її ненавидить. Чому таке відбувається, ми не знаємо», — заявив Андрєй Ілларіонов.

Також ексрадник Владіміра Путіна наголосив, що 46-й президент США фактично сприяє подальшій кремлівській аґресії, відмовляючи Україні у наданні необхідної їй допомозі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".

Читайте також:
Світ
Командувачем став Генерал Крістофер Каволі
04 травня, 08:46
Світ
Перший транш військової допомоги США на 800 млн. доларів Україні відправлять протягом 24 годин
15 квітня, 22:30
Світ
Ці системи надають докладні розвідувальні дані про дії окупаційних військ московії в Україні
10 квітня, 14:53
Світ
Залишилося лише забити останнього цвяха у труну нашого одвічного ворога – Московії!
05 березня, 10:32
Світ
Практика «ленд-ліз» широко застосовувалась в роки Другої світової війни
21 січня, 14:32