У Байдена «особливе» ставлення до України, — ексрадник Путіна Ілларіонов

СВІТ
11 червня, 07:01
У Байдена «особливе» ставлення до України, — ексрадник Путіна Ілларіонов

46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.

Таку думку у прямому етері вітчизняного "24 Каналу" висловив колишній радник російського президента з економіки у 2000-2005 роках Андрєй Ілларіонов.

Він вважає, що всі телефонні дзвінки Байдена Зеленському були вимушені через активність української дипломатії на тлі скупчення військ РФ у наших кордонів.

«Згадайте, тоді всі ЗМІ говорили про загрозу для України, що насувається зі Сходу, проте Байден чогось вичікував. А потім на шпальтах авторитетного американського видання "Axios" ми знаходимо пояснення таких дій: виявляється, Байден вирішив покарати Зеленського. Байден вирішив покарати Україну тим, що дозволяє аґресору поводитися особливо аґресивно стосовно жертви аґресії, а тому не зустрічається з очільником країни, яка і стала цією жертвою. Ось вам істинне ставлення особисто Байдена до України, він її ненавидить. Чому таке відбувається, ми не знаємо», — заявив Андрєй Ілларіонов.

Також ексрадник Владіміра Путіна наголосив, що 46-й президент США фактично сприяє подальшій кремлівській аґресії, відмовляючи Україні у наданні необхідної їй допомозі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".

Читайте також:
Підривна діяльність кремлівського аґента Андрія Деркача і його поплічників завдала суттєвої репутаційної шкоди Україні.
29 травня, 19:53
Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.
01 травня, 11:24
Найближчі 4 роки зовнішня політика Вашингтону спиратиметься на пошук балансу між американськими інтересами й цінностями.
10 квітня, 12:23
Законотворці штату Нью-Йорк досягли паритетної згоди у питанні легалізації так званої "рекреаційної марихуани".
29 березня, 11:46
51-річний Меттью МакКонагей має намір наступного року позмагатися за губернаторське крісло штату Техас.
12 березня, 10:33
Вашингтон сьогодні виглядає як місто, що окуповане або планує відбиття ворожої інтервенції, наче Берлін часів Карибської кризи.
19 січня, 10:37