Created with Sketch.

Ця війна за українців і водночас проти українців

05.08.2024, 07:17
Фото: Facebook

Хіба союзники досі цього не знають? Натомість острахом ескалації вони роблять гірше не лише нам, а зрештою й собі!

Зізнаюся, мене лякають дискусії про те, якими територіями може пожертвувати Україна, щоб зупинити чи не приведи Господи якось там «заморозити» війну. Невже досі не зрозуміло, що росія веде війну не за території?

Тому все, до чого дістається її військо — знищується, бо для неї (перш за все, для її ватажків у Кремлі) воно немає жодної цінності. Подібне було у нашому минулому неодноразово: Батурин, Запорозька Січ тощо.

Відтак це війна за українців — вони мають зникнути за російськими планами. Дехто через буквальну фізичну ліквідацію, дехто — ставши росіянами, зрікшися власного коріння (бажано добровільно).

Маємо усвідомити це самі й пояснити це нашим партнерам та союзникам. Інакше будемо йти на безглузді жертви, втрачати підтримку світу, й урешті зникнемо як нація; загроза цього величезна!

Навіть, якщо після цього якийсь шматок нинішньої території нашої держави називатиметься «Україною». Та навряд на цій знелюдненій й зруйнованій «Україні» продовжать жити люди із походження українці.

Читайте також
Навчаємо — захищаємо: черговий вишкіл ОУМ «ГРІМ»
Війна
Неважливо, чого хоче Трамп, і не має великого значення, на що погодиться Зеленський
Опінії
Єдність заради перемоги!
Війна
День в історії: 21-25 квітня 1944 року стався найбільший бій між УПА і НКВС
Історія
Contra spem spero
Війна
Свобода має бути готовою до війни
Опінії