Created with Sketch.

Данило Гетманцев продовжує справу Миколи Азарова

19.01.2023, 08:33
Фото: Facebook

"Зелений" фіскал із Верховної Ради грабує збіднілих через війну українців. Соратник Володимира Зеленського наживається на людях.

Хочете знати внутрішнього ворога в обличчя? Знайомтеся: Данило Гетманцев – вихованець і продовжувач азаровщини. Експомічник депутата регіонала Володимира Сівковича.

Нині Гетманцев – голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Саме він нині визначає економічну політику України.

Йому беззастережно довіряє президент, водночас уся підприємницька спільнота не може впоратися з цим діячем. Не спрацювали жодні звернення, збори підписів і відкриті листи великого і малого бізнесу Зеленському з вимогою звільнення цього персонажа з неофіційної посади головного ідеолога фіскалізації України.

За останні роки його діяльність призвела до масового закриття десятків тисяч українських компаній та підприємств, виходу сотень тисяч людей з підприємницької діяльності. Хтось пішов у тінь, хтось у безробітні, а хтось виїхав на еміграцію.

Остання заява Гетманцев: він збирається повністю ліквідувати "спрощенку", під приводом боротьби з ухилянням від податків. І це під час війни та у часи економічної руйнації!

Це приблизно так, начебто лікар бив молотком по голові пацієнта, а отримавши скаргу від нещасного на головний біль після таких "лікувальних" процедур, той таки "лікар" запропонував відрубати хворому голову з метою припинення болю. Гетманцев працює саме за цією хворою методою.

Читайте також
Вищий антикорупційний суд розглядає справу Сергія Бєлашова
Кримінал
Родина ексрадника голови Фонду держмайна скупила в ОАЕ нерухомість на $14 млн
Кримінал
«Браковані міни» і розкішне авто: як працює Укроборонпром
Політика
Тендер на 49 млн: пов’язані фірми без досвіду поділили підряд на надгробки
Політика
«ВЛАДА ЗМІНЮЄТЬСЯ»
Політика
Україна втратила $770 мільйонів на зброї — через корупцію, завищені ціни та аферистів
Війна