Демократія — не тільки слово, це перш за все рівні права й обов'язки всіх без виключення громадян. Але Україна все ще у лапах агентури РФ.
13 червня, 13:46
Наскрізь інфантильне та схильне до інфантилізму українське суспільство потребує якісного лікування. Але спершу — покаяння за вибір влади.
21 травня, 20:33
«Президент Голобородько» завершив виконання обов'язків голови держави Україна. Однак він продовжує сидіти на Банковій, узурпувавши владу.
21 травня, 13:36
Американський уряд вимагає від Володимира Зеленського зачистити оточення від корупціонерів. «Президент Голобородько» вперто відмовляється.
20 травня, 12:34
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
«Слугам неукраїнського народу» муляють борці проти корупції, націоналісти та добровольці. Тому їм усім оголошено вендету.
09 травня, 12:21
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01
Система коли кум може порішати це здається головне що засіло у більшості наших співгромадян. Це наслідок століть бездержавності...
05 травня, 11:45
Вітчизняні підприємці навіть на тлі великої війни намагаються не просто виживати, а й дотувати бюджет. «Слуги» ж олігархів його розкрадають.
05 травня, 08:12
Спостереження за кількома болісно-скандальними темами наводить на тужливий висновок: ми не дорослішаємо. Україна переповнена інфантилами.
03 травня, 13:54