Created with Sketch.

Голова MI6: РФ — основна світова загроза на найближче 10-ліття

03.12.2021, 13:25
Фото: BBC

Таємна служба розвідки Великої Британії занепокоєна намаганням Кремля оточити Україну і звинуватити в ескалації Захід.

Про це в інтерв'ю авторитетному мовнику "BBC" заявив директор спецслужби MI6 Ричард Мур, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Лондон разом із Вашинґтоном і Брюсселем пильно стежить за стягуванням російських військ до українських кордонів та не збирається миритися з агресивною риторикою Москви.

«Я хочу, щоби мене почули на Росії: позиція Великої Британії та її союзників не є ворожою. Ми не намагаємось оточити РФ. Навпаки, загроза йде саме від неї та президента Путіна. Водночас наша служба продовжить ретельно спостерігати за ситуацією в Україні. Гадаю, ми мусимо надіслати Москві обережний сигнал про ту ціну, яку їй доведеться заплатити у разі вторгнення», — зазначив Ричард Мур.

Голова MI6 переконаний, колективному Заходу не варто робити поспішних кроків, які можуть спровокувати велику війну, проте слід посилити наявний санкційний тиск на путінський режим.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російськомовна еміграція в США перебуває під "ковпаком" ФСБ.

Читайте також
Китай розгортає нову потужну зброю
Світ
путін готується до війни в Європі
Опінії
Польща звинувачує росію у спробі втрутитися у президентські вибори
Політика
Сі Цзіньпін завдає удару у відповідь на тарифну авантюру Трампа
Економіка
Молодець проти овець
Опінії
Прикрі паралелі історії та підміна понять
Опінії