Російськомовна еміграція в США під "ковпаком" ФСБ – однокурсник Путіна

СВІТ
19.09.2021, 16:48
Російськомовна еміграція в США під "ковпаком" ФСБ – однокурсник Путіна
Фото: YouTube

РПЦ, культурні центри та інші прикриття.

Під ковпак ФСБ потрапила вся еміграція з СРСР у США.

Про це в інтерв'ю Слов'янському Сакраменто розповів радянський розвідник, майор КДБ, однокурсник Путіна Юрій Швець.

Він зазначив, що російські спецслужби діють під прикриття культурних центрів, напіввійськових організацій, центрів з вивчення російської мови та бандугруповання Російська православна церква.

“У США і Європі Росспівробітництво має Центри російської науки і культури. Це де-факто резидентури ФСБ. Їх завдання: створення 5-ї колони і пошук перспективної агентури. А, зокрема, у Каліфорнії створюються напіввійськові організації з дітей емігрантів”, – поінформував Швець.

За словами ексрозвідника це все відбувається через нехлюйство відповідних спецслужб США.

Серед іншого Швець нагадав, що Патріарх РПЦ Кирило – давній агент розвідслужби КДБ. Він на початку 90-х він керував російською контрабандою алкоголю і тютюну.

Читайте також:
Війна
Підозрювані за російські гроші вербували учасників протестів і демонстрацій.
29 червня, 18:39
Війна
З’явилася нова версія прикриття диверсантів.
18 червня, 07:13
Світ
Дельта — це не шеврон і не емблема, а тип людини, я так вважаю. Рівень професіоналізму, який зовсім не видно зі сторони.
09 січня, 15:03
Війна
Спецслужби росії замовили убивство Дениса Капустіна та виділили на реалізацію злочину пів мільйона доларів.
01 січня, 15:46
Війна
Він працював на спецслужби Білорусі.
29.12.2025, 11:35
Війна
Контррозвідка Служби безпеки запобігла замовному вбивству офіцера Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
26.12.2025, 11:26