Created with Sketch.

Гра на поразку: хто завів Україну в пастку?

25.03.2025, 11:48
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

Право сильного замінює міжнародне право. А дві «великі» держави просто грають у карти на Україну.

Кремль вимагає на переговорах з американцями, щоб ми віддали їм повністю чотири області, які, мовляв, тепер «невід'ємна частина росії», тому що їх включили до складу імперії, а за російською конституцією з в'язниці народів вийти не можна. Вхід є - виходу немає. «Що впало - те пропало».

Логіка залізна, підліткова, вирощена на вимаганні грошей в інтелігентів у підворітті. «Віддай зуб! Це тепер не твій зуб, і навіть не мій зуб, це їхній зуб!» Аналізувати цю «логіку» безглуздо. Тут право сильного замінює міжнародне право. А дві «великі» держави просто грають у карти на Україну.

Цікаво інше. Як так вийшло, що на початку 2022 року, коли ворог стояв під Києвом, влада побігла на переговори спершу до Біловезької пущі, потім до Стамбула, потім, коли росіян погнали, раптом переговори згорнули, указом президента заборонили, потім активно готувалися до «перемоги», увесь ефір засрали переможними інтерв'ю, хотіли Новий рік святкувати в Криму, а чоботи мити в Тихому океані...

І раптом вся історія покотилася у зворотний бік, тепер ми відступаємо, нас б'ють, і ставлять нам неприйнятні умови.

У мене тільки одне питання: хто винен?... Що робити - я знаю.

Читайте також
«Ізраїль» — загроза для Америки, а Вашингтон перебуває в заручниках у сіоністів
Війна
Хорошковський та Григор’єв постачають українське зерно до Ірану
Новини
Як людина з подвійним громадянством могла очолити «Укрпошту»?
Опінії
Нові реалії для українців у ЄС
Опінії
Прихована від суспільства компанія з орбіти Ajax Systems отримала штрафів на 499 млн
Війна
Фінляндія скасувала заборону на ядерну зброю через зростання безпекових ризиків
Політика