Created with Sketch.

Хто саме добирав нинішні прокурорські кадри

30.11.2024, 10:35

Всі претензії щодо прокурорів маємо заявляти Чумаку, Лемєнову, Маселку та Найєму, а також посольству США

У зв’язку зі смородом, який у соцмережах випускають народний експерт з усіх питань Бутусов та ухилянт від військової служби Шабунін з приводу прокурорів-інвалідів, хочу нагадати, хто саме добирав нинішні прокурорські кадри.

На вимогу посольства США в Україні в 2019-2020 роках була проведена повторна реформа прокуратури. Перша реформа проводилась у 2015 році, на її проведення Уряд США виділив 2,5 млн. доларів, які всі, до останнього цента, були вкрадені професійними громадськими активістами через рахунки псевдо-громадської організації «Центр протидії корупції».

Тому наприкінці 2019 року на проведення повторної реформи прокуратури України Уряд США виділив вже 7,5 млн. доларів.

Ці гроші також розійшлись по кишенях професійних громадських активістів, але цього разу «реформа» проводилась по іншому – усі співробітники прокуратури були звільнені з посад (у наступному суди масово визнавали це звільнення незаконним, але то вже інша історія), натомість кадрові комісії, сформовані посольством США, провели тотальну атестацію й набрали нових прокурорів.

Тому всі претензії щодо прокурорів, які мають групу інвалідності, народний експерт Бутусов має заявляти своїм братам по розуму на кшталт Чумака, Лемєнова, Маселка та Найєма, а також посольству США. Перелік професійних громадських активістів, які приймали інвалідів на роботу в прокуратуру, наведений ось у цій статті.

Ця стаття була опублікована понад 4 роки тому й закінчувалась пророчими словами:

«Звісно, усі ці маселки та інші найєми ніякої відповідальності за роботу тих прокурорів, яких вони призначатимуть, не несуть. Тому в разі претензій громадянам слід звертатись напряму до посольства США. Скарги можна подавати на ім’я директора департаменту з правоохоронних питань посольства Сполучених Штатів в Україні Стефані Холмс».

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

Читайте також
Найоптимальніша нині модель економічного розвитку — міксова
Економіка
Поки доїдаються святкові салати, у Аргентині тривають неймовірні та блискавичні реформи
Опінії
Хто насправді створив Мілея?
Політика
Врятувати Україну шляхом морального виховання дітей: приклад Італії
Новини
Уряд Італії має намір скоротити податки з наступного року
Світ
Де декларації тих, хто вимагає впровадження антикорупційних реформ в Україні?
Політика