Created with Sketch.

КНДР бере пряму участь у війні проти України — президент Південної Кореї

13.11.2023, 11:09
Фото: Google

Північнокорейський режим як васал комуністичного Китаю активно допомагає російським агресорам. Для Кім Чен Ина це питання власного престижу.

Таку заяву напередодні ввечері під час зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном зробив чинний південнокорейський президент Юн Сук Йоль, повідомляє видання Yonhap News Agency. З його слів, Пхеньян безпосередньо залучений до воєнної кампанії Москви проти України.

Президент Південної Кореї зазначив, що КНДР передала майже 2000 контейнерів зі зброєю та боєприпасами росії, транспортувавши вантаж до Владивостока. Це помітне збільшення амуніції допоможе агресорам відновити наступ на Східному фронті в Україні.

«Російсько-українсько-російська та конфлікт між Ізраїлем і ХАМАС як прямо, так і опосередковано мають відношення до Північної Кореї. Тому Південна Корея та США
повинні зміцнити спільну оборону, щоб убезпечити наші країни від будь-яких провокацій із боку КНДР», — наголосив президент Юн Сук Йоль.

Фактично, південнокорейський лідер підтвердив давно відомі, але чомусь не популярні тези, що Україна протистоїть не тільки росії, а й Білорусі, Ірану, КНДР, Сирії й іншим китайським васалам. Важливо знати, що за всіма бідами, які росіяни завдали українцям, стоїть азійський бенефіціар із Пекіна — товариш Сі Цзіньпін.

А тим часом білоруський режим подає прямі сигнали Туреччині з приводу завершення російсько-української війни на умовах Кремля. Мінськ закликав Анкару вплинути на Київ.

Читайте також
Болгарія просить ЄС захистити майбутні вибори від втручання рф – Politico
Політика
Польща продовжила посилений контроль на кордонах із Німеччиною та Литвою до 1 жовтня
Війна
У Латвії розбився безпілотник, що залетів з росії
Війна
Сценарій «травень»: Bild опублікував нову карту ймовірного наступу рф на країни Балтії
Опінії
Російські хакери атакують Signal і WhatsApp — подробиці від спецслужб
Політика
У Рівному затримали чоловіка, який готував теракт
Кримінал