Лукашенко просить Ердогана всадовити Зеленського за кремлівський стіл

ПОЛІТИКА
12.11.2023, 17:21
Лукашенко просить Ердогана всадовити Зеленського за кремлівський стіл
Фото: Anadolu Ajansı

Білоруський режим подає прямі сигнали Туреччині з приводу завершення російсько-української війни. Мінськ закликав Анкару вплинути на Київ.

Про це йшлося під час двосторонніх перемовин міністрів закордонних справ Туреччини та Білорусі. Відповідний фотозвіт виклав голова турецької дипломатії Гакан Фідан.

Його білоруський колега Сєргєй Алєйнік висловив сподівання, що сторони зможуть «спільними зусиллями посприяти встановленню регіонального миру». Задля цього очільник МЗС Білорусі привіз в Анкару заздалегідь узгоджений із кремлівським режимом план дій.

Своєю чергою, Гакан Фідан зазначив, що «конфлікт між росією та Україною має завершитися на основі міжнародного права». Урядовець заявив, що Туреччина й особисто президент Реджеп Тайїп Ердоган готові знову організувати мирні перемовини між Києвом і Москвою у разі, «якщо на те буде воля сторін».

«Ми дійшли згоди з міністром закордонних справ Білорусі, що продовження війни матиме негативні наслідки як на регіональному, так і глобальному рівні. Туреччина продовжить докладати всіх необхідних зусиль для встановлення миру. Очікуємо від Білорусі аналогічного кроку», — висловився турецький урядовець.

Читайте також:
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03
Світ
Урядове рішення має затвердити парламент країни. Наразі палестинську державу визнають понад 140 країн
30 травня, 18:08