Лукашенко просить Ердогана всадовити Зеленського за кремлівський стіл

ПОЛІТИКА
12.11.2023, 17:21
Лукашенко просить Ердогана всадовити Зеленського за кремлівський стіл
Фото: Anadolu Ajansı

Білоруський режим подає прямі сигнали Туреччині з приводу завершення російсько-української війни. Мінськ закликав Анкару вплинути на Київ.

Про це йшлося під час двосторонніх перемовин міністрів закордонних справ Туреччини та Білорусі. Відповідний фотозвіт виклав голова турецької дипломатії Гакан Фідан.

Його білоруський колега Сєргєй Алєйнік висловив сподівання, що сторони зможуть «спільними зусиллями посприяти встановленню регіонального миру». Задля цього очільник МЗС Білорусі привіз в Анкару заздалегідь узгоджений із кремлівським режимом план дій.

Своєю чергою, Гакан Фідан зазначив, що «конфлікт між росією та Україною має завершитися на основі міжнародного права». Урядовець заявив, що Туреччина й особисто президент Реджеп Тайїп Ердоган готові знову організувати мирні перемовини між Києвом і Москвою у разі, «якщо на те буде воля сторін».

«Ми дійшли згоди з міністром закордонних справ Білорусі, що продовження війни матиме негативні наслідки як на регіональному, так і глобальному рівні. Туреччина продовжить докладати всіх необхідних зусиль для встановлення миру. Очікуємо від Білорусі аналогічного кроку», — висловився турецький урядовець.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22