Тема зради Батьківщини сьогодні є надважливою, бо навіть попри ракетні обстріли та бомбардування адепти "русского міра" не випарувалися.
Про це в інтерв'ю виданню "Радіо НВ" висловився генерал-майор запасу Служби безпеки України Віктор Ягун, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".
За його словами, вітчизняні спецслужби мають на руках списки організацій, учасники яких довгий час працюють на Кремль і займалися підривною діяльністю всередині країни.
«Це той самий "Український вибір" і йому подібні структури, котрі за "мир, дружбу, жвачку" з росією. Тобто, ми можемо пройтися по всіх цих відкритих списках, які також знаходяться у реєстрі мін'юсту, щоби визначити: фільтрувати їх, визначити їхню роль та де вони зараз є фізично, що роблять. Тому треба визначатися. Бо, скажімо, на тимчасово окупованих територіях представники тих, чи інших політичних структур, чия діяльність призупинена, вони реально переходять на сторону ворога і про це треба кричати. Адже за статистикою, приблизно 10% населення схильні до співпраці з окупантами, вони готові виконувати їхні вказівки, допомагати коїти воєнні злочини», – заявив Віктор Ягун.
Водночас генерал-майор запасу СБУ пропонує дієвий механізм для боротьби з сепаратистами та колаборантами, заснований на досвіді демократичних європейських країн.
«Нам треба створювати умовні фільтраційні табори й по тих списках, які ми маємо щодо всіх антиукраїнських організацій, проводити тотальну перевірку. Це стосується і колишніх членів Комуністичної партії, і всіх членів Соціалістичної партії та інших, які весь цей час кликали до нас ворога. Це було 10-15 років тому, не забуваймо про це! Тож треба всім цим людям нагадати про їхні злочини проти України, нехай пройдуть фільтрацію, нехай підпишуть відповідні юридичні документи, що вони попереджені та не мають стосунку до підривної діяльності, а тоді все вирішить суд», – підсумував Віктор Ягун.
Цілком очевидно, що розпочинати вищевикладені заходи треба не колись потім, але зараз, коли тривають бойові дії, а рани від окупації та російського терору ще свіжі.
Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у стані ворога паніка – стало важко приховувати бойові втрати на фронтах в Україні.