У стані ворога паніка – стало важко приховувати бойові втрати

ВІЙНА
01 травня, 07:59
У стані ворога паніка – стало важко приховувати бойові втрати
Фото: Google

Тилові щури з російської армії вимагають від командування приховати будь-які відомості про загиблих на території України окупантів.

Із таким закликом виступив військовий комісар Пермського краю Алєксандр Коковін, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Mediazona".

Як зазначив представник московитських окупаційно-терористичних сил, оприлюднення даних про чисельність мертвої русні на українському фронті "викликає резонанс" і "псує призовну кампанію".

«У нас є указ президента про те, що будь-яка інформація щодо загиблих, поранених і тих, хто перебуває в полоні в Україні, переведена у розряд "Для службового користування". Тому я попросив владу нашого регіону не розповсюджувати подібну інформацію. Цим ми шкодимо собі, бо молодь відмовляється йти до армії», – поскаржився Алєксандр Коковін.

Натомість губернатор Пермського краю Дмітрій Махонін погодився розглянути підняте питання і застеріг журналістів від публікації "неперевіреної з офіційними джерелами" статистики.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", з лютого 2014 року Кремль постійно відряджає воювати проти України представників етнічних меншин із бідних регіонів, їх полягло тисячі.

Читайте також:
Війна
Не менш як 1300 бронемашин піхоти, 400 танків і 700 артилерійських систем Збройних Сил України пошкоджено або повністю втрачено на фронті.
18 червня, 18:00
Війна
Техніка, якою окупаційно-терористичні сили вбивали українців, тепер воюватиме на фронті проти її ж творців – російської федерації.
04 травня, 11:02
Війна
Щоби захопити територію всієї України, Московія повинна мати 40-кратну перевагу над нею, цього не має і навряд чи буде.
10 березня, 07:59
Світ
У мережу просочився рапорт начальника Генерального штабу Збройних сил Республіки Білорусь із проханням прийняти його відставку.
06 березня, 12:17
Полтава
Вже набрали перших курсантів, близько 50 військовослужбовців ЗСУ служби за контрактом
04 лютого, 13:12
Новини
Суть не в гарних обіцянках, які в згаданому указі, а у механізмі їх впровадження у життя
01 лютого, 15:23