У стані ворога паніка – стало важко приховувати бойові втрати

ВІЙНА
01 травня, 07:59
У стані ворога паніка – стало важко приховувати бойові втрати
Фото: Google

Тилові щури з російської армії вимагають від командування приховати будь-які відомості про загиблих на території України окупантів.

Із таким закликом виступив військовий комісар Пермського краю Алєксандр Коковін, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Mediazona".

Як зазначив представник московитських окупаційно-терористичних сил, оприлюднення даних про чисельність мертвої русні на українському фронті "викликає резонанс" і "псує призовну кампанію".

«У нас є указ президента про те, що будь-яка інформація щодо загиблих, поранених і тих, хто перебуває в полоні в Україні, переведена у розряд "Для службового користування". Тому я попросив владу нашого регіону не розповсюджувати подібну інформацію. Цим ми шкодимо собі, бо молодь відмовляється йти до армії», – поскаржився Алєксандр Коковін.

Натомість губернатор Пермського краю Дмітрій Махонін погодився розглянути підняте питання і застеріг журналістів від публікації "неперевіреної з офіційними джерелами" статистики.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", з лютого 2014 року Кремль постійно відряджає воювати проти України представників етнічних меншин із бідних регіонів, їх полягло тисячі.

Читайте також:
Війна
Незламних українських захисників не лякають ні численні розрахунки російських окупантів, ні люті морози, які завітали на Схід.
28 листопада, 09:54
Війна
Мобільність, всюдихідність і маневровість – складники транспортних засобів, які використовують у зоні бойових дій українські захисники.
11 жовтня, 20:56
Війна
7 років боротьби – рівно стільки ведуть незламну борню з російським агресором хоробрі гірські штурмовики, відомі за назвиськом "едельвейси".
02 жовтня, 18:24
Війна
Сили оборони України поповнилися новим, цінним трофеєм, залишеним російськими окупаційно-терористичними підрозділами на Харківщині.
25 вересня, 20:56
Світ
Заходи часткової мобілізації є максимумом, на що здатна сьогодні ресурсна федерація московії, чия армія програє на полі бою в Україні.
22 вересня, 17:27
Війна
Не менш як 1300 бронемашин піхоти, 400 танків і 700 артилерійських систем Збройних Сил України пошкоджено або повністю втрачено на фронті.
18 червня, 18:00