Created with Sketch.

Маріонетки Кремля планують захопити владу у Німеччині

08.05.2023, 16:09
Фото: Останній Бастіон

Крайньоправі популісти із політичної сили "Альтернатива для Німеччини" стали найпопулярнішою партією у колишній НДР.

Відповідні результати опитування, проведеного соціологічним інститутом INSA, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Die Welt".

З'ясувалося, що у 5 федеральних землях Східної Німеччини (де до 1991 року панувала совєцька окупаційна адміністрація – прим. ред.) більшість громадян готові проголосувати саме за правопопулістів, яких фінансує Московія.

Системний ріст "Альтернативи для Німеччини" за останні 6 місяців (до 26% підтримки) зробить Схід країни некерованим і саме цього найрішучіше домагається російський режим.

«У разі, якщо крайньоправі популісти дійсно отримають понад 25% голосів на виборах, без неї неможливо буде сформувати ні земельні уряди, ні швидше за все федеральний. Хоча поки що жодна з партій Бундестаґу не готова вступати до коаліції з "Альтернативою для Німеччини" заради власних рейтингів і престижу», – коментує ситуацію політичний оглядач Ерік Трюмпер.

Назагал по всій Німеччині прокремлівські правопопулісти мають 16% підтримки потенційних виборців, найпопулярнішою є опозиційний консервативний блок "ХДС/ХСС" (28%), яким колись керувала Анґела Меркель.

Рівень довіри німців до урядової коаліції, яку утворили соціал-демократи, "зелені" та вільні демократи, нині сукупно нараховує лише 43%, хоча на останніх виборах до Бундестаґу цей показник становив 52%.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що підсудний 45-й американський президент Дональд Трамп мріє знову головувати в Овальному кабінеті, на його боці – маргінали, РФ і правопопулісти.

Читайте також
«Квартальні» блазні насаджують українцям гомодиктатуру
Політика
Хакери від геополітики прирікають людство на апокаліпсис
Опінії
Фіцо закликав західні держави зменшити допомогу України задля завершення війни
Світ
Президент Бразилії дав задню у питанні переділу світу
Політика
Чим більше виборців, тим гірша якість демократичного устрою
Опінії
«Вовина тисяча»
Політика