Created with Sketch.

Мімікрія полтавських ура-патріотів не знає меж

30 липня, 20:38
Фото: Facebook

Коли демократія та колегіальність закінчується — починається тоталітаризм. І, на жаль, Полтава тут пнеться як поперед батька у пекло.

20 червня цього року у Полтавському обласному краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація книги, присвяченої колекціонеру, меценату, фундатору народознавчого зібрання у нашому місті. Мова про Павла Бобровського.

На тепер точно відомо про 2777 предметів, подарованих Павлом Павловичем Природничо-історичному музею Полтавського губернського земства. Частина із них без жодного перебільшення має національне значення!

Розпорядженням голови ОДА №207 від 20.V.2016 (декомунізація) на честь П.П. Бобровського було названо провулок. А Розпорядженням начальника ОВА № 416 від 22.VII.2024 (деколонізація) цей провулок було перейменовано на честь Миколи Костомарова.

Як я розумію, представник УІНБ товариш Олег Пустовгар зміг якимось чином переконати спеціаліста у боротьбі з відмиванням грошей Філіпа Проніна, що меценатами можуть бути лише «кляті імперці». Це ж вони робили все можливе для приниження українського народу.

Пікантності цьому всьому додає те, що у 2016 році Олег Пустовгар був серед членів комісії полеглого на фронті «свободівця» Юліана Матвйчука, які запропонували вшанувати Павла Бобровського. Але, як то кажуть у народі:

Коммунистом можешь ты не быть,
А имперцем быть обязан.

Також перейменований провулок Третьякова — на честь першого директора Полтавської дослідної станції, якого академік Вавілов називав засновником вітчизняної дослідної справи. Очевидно, за своє надто російське прізвище, не інакше.

Читайте також
Українські дослідники виявили перші портрети засновників Києва
Історія
День української писемності на честь першопросвітника Нестора
Історія
Француз натрапив на язичницьке поховання у підвалі свого будинку
Світ
Воїни ЗСУ врятували скульптуру у прифронтовому селі на Донеччині
Історія
Раніше невідому 12-хвилинну композицію Моцарта виявили у Ляйпциґу
Мистецтво
Турецькі археологи відкопали грецькі артефакти віком понад 3500 років
Світ