Created with Sketch.

На оцифрування земельного фонду України немає коштів, – Держгеокадастр

09.02.2022, 07:48
Фото: Agravery

У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.

Таку інформацію повідомили Міністерстві аграрної політики та продовольства із посиланням на звіти Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

За оцінкою чиновників, на проведення оцифровування вказаної документації необхідно виділити щонайменше 200 мільйонів 500 тисяч гривень.

Відтак не зрозуміло, як органи Держгеокадастру та державні реєстратори на тлі високого попиту на землю планують оперативно використовувати потрібні їм відомості ліквідованих районних управлінь.

Натомість, як стверджують у Мін АПК, органи місцевого самоврядування та керівництво об'єднаних територіальних громад просять лишити наявні архіви у розпорядженні чинних районів.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що за 7 місяців від старту продажу сільськогосподарських земель було продано на понад 3,6 мільярда гривень.

Читайте також
Корупціонери Проніна
Кримінал
У Раді пропонують встановити ліміт зарплат посадовців на рівні 80 тисяч
Політика
Ексдипломатові оголосили підозру
Політика
Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер засвітив піджак за понад 180 тисяч гривень
Політика
Родина секретаря РНБО скуповує елітну нерухомість в США
Позиція
«Подвійні стандарти»
Політика