Вітчизняна медична галузь істотно постраждала від повномасштабної російської агресії, але загальний розвиток не загальмувався.
23 листопада, 08:07
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Як і у Києві, так і у Варшаві існує проросійська "п'ята колонна", що вже готується взяти владу у свої руки. Чи вистоїть польська держава?..
05 листопада, 19:45
"Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.
03 листопада, 09:12
Урядовці з Тбілісі продовжують заганяти себе у геополітичну безвихідь недолугими діями та відверто проросійською риторикою.
02 листопада, 08:45
Патрушев-молодший стане новим, але тимчасовим керівником ресурсної федерації. Московія продовжить заглиблюватися у смутні часи.
01 листопада, 19:18
Новим очільником міністерської Комісії у справах болгар за кордоном президент Румен Радєв призначив українофоба Костадіна Костадінова.
31 жовтня, 08:12
Попри бравурні заяви чиновників із Харківської обласної військової адміністрації, частина регіону все ще знаходиться під контролем росіян.
29 жовтня, 07:36
Дипломатичні представництва комуністичного Китаю в Європі переповнені шпигунами та агентами впливу, які збирають досьє і компромат.
28 жовтня, 20:27
Глобальна підтримка оборони та безпеки острівної Китайської республіки зростає, натомість позиції континентального Китаю різко падають.
27 жовтня, 09:54
Уряди Естонської та Латвійської республік сповістили путінський режим ресурсної федерації московії про припинення митної співпраці.
26 жовтня, 07:07