Created with Sketch.

НАТО озброює Європу, щоби убезпечити континент від російської агресії

09.12.2020, 11:07
Фото: Букви

Північноатлантичний Альянс визначився з основними суперниками на наступні 10 років, ними стали РФ і КНР.

Однак, якщо у відносинах із комуністичним Китаєм НАТО застосовуватиме тактику "м'якої сили", то щодо Росії — виключно жорсткі заходи.

До такого висновку прийшли журналісти державного китайського видання "Народна газета — Женьмінь жибао" (人民日报), проаналізувавши стратегічну концепцію "НАТО-2030".

Зокрема, під приводом захисту Європи від зазіхань Кремля, керівництво Північноатлантичного Альянсу має намір проводити масштабні ядерні місії з розміщенням відповідного озброєння на території неядерних країн-членів, перш за все Польщі.

Вже зараз НАТО за сприяння США укрупнює свої військові бази на східному напрямку, перенаправляючи туди тактичні винищувачі та безпілотники з метою щоденного спостереження за діями РФ.

На думку китайських аналітиків, подібні кроки Заходу з метою стратегічного стримування агресивного Кремля, у недалекому майбутньому можуть вилитися у реальну конфронтацію на полі бою.

«Стабільна підтримка миру і розвитку в Європі, які декларує НАТО, все ще лишаються словами на папері. Фактично, Альянс підштовхує Росію до війни, озброюючи ядерним арсеналом не зовсім дружніх їй сусідів. Якщо так піде і надалі, очевидно, що ми станемо свідками нової континентальної війни в Європі, результат якої важко спрогнозувати», — прокоментував ситуацію директор Центру європейських досліджень Університету Фудань у КНР Дін Чун.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", МЗС Литви закликало НАТО посилити співпрацю з Україною та Грузією.

Читайте також
Білорусь будує фортифікації під кордоном з Литвою
Війна
Велика Британія закуповує далекобійні дрони-камікадзе для стримування агресії рф
Світ
SpaceX вивела на орбіту військовий розвідувальний супутник Південної Кореї
Світ
В США заявили про «нову загрозу» через ракетну програму Пакистану
Світ
Китай продовжує стрімко нарощувати ядерні сили
Війна
США переглядають ядерну стратегію на тлі посилення потенціалу Китаю і росії – Пентагон
Світ