МЗС Литви закликало НАТО посилити співпрацю з Україною та Грузією

СВІТ
05.12.2020, 17:06
МЗС Литви закликало НАТО посилити співпрацю з Україною та Грузією
Фото: Ekspertai.eu

Головний литовський дипломат Лінас Лінкявічюс просить союзників по НАТО розвивати тісні відносини з Києвом і Тбілісі.

Таку інформацію з посиланням на міністерство закордонних справ країни оприлюднили журналісти видання "Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija".

Свою позицію урядовець висловив від імені Литви, Чехії, Латвії та Словаччини, влада яких зацікавлена у посиленні військово-політичного співробітництва країн Балтійсько-Чорноморського регіону.

«Для нас очевидно, що для НАТО настав час застосувати політику відкритих дверей стосовно наших друзів і партнерів. Ми твердо прагнемо допомогти Україні та Грузії на шляху їхньої інтеграції до євроатлантичної спільноти. Ми прагнемо заохотити пошук таких рішень, які б зміцнили не тільки безпеку наших партнерів, але й нашу власну на тлі гібридної російської агресії», — наголосив Лінас Лінкявічюс.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує, що за даними американського професора з Університету Ратґерса, у разі розгортання повномасштабної агресії РФ проти України, Захід утримається від втручання в конфлікт.

Читайте також:
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23
Світ
Багаторічна російська воєнна агресія в Україні безпосередньо впливає на безпекову ситуацію у регіоні Міжмор'я, зокрема і на Естонію.
03 лютого, 12:18
Світ
Останню свою субмарину Болгарія списала ще в 2011 році
24 січня, 16:13