МЗС Литви закликало НАТО посилити співпрацю з Україною та Грузією

СВІТ
05.12.2020, 17:06
МЗС Литви закликало НАТО посилити співпрацю з Україною та Грузією
Фото: Ekspertai.eu

Головний литовський дипломат Лінас Лінкявічюс просить союзників по НАТО розвивати тісні відносини з Києвом і Тбілісі.

Таку інформацію з посиланням на міністерство закордонних справ країни оприлюднили журналісти видання "Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija".

Свою позицію урядовець висловив від імені Литви, Чехії, Латвії та Словаччини, влада яких зацікавлена у посиленні військово-політичного співробітництва країн Балтійсько-Чорноморського регіону.

«Для нас очевидно, що для НАТО настав час застосувати політику відкритих дверей стосовно наших друзів і партнерів. Ми твердо прагнемо допомогти Україні та Грузії на шляху їхньої інтеграції до євроатлантичної спільноти. Ми прагнемо заохотити пошук таких рішень, які б зміцнили не тільки безпеку наших партнерів, але й нашу власну на тлі гібридної російської агресії», — наголосив Лінас Лінкявічюс.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує, що за даними американського професора з Університету Ратґерса, у разі розгортання повномасштабної агресії РФ проти України, Захід утримається від втручання в конфлікт.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У портовому місті Раума спустили на воду корабель із проєкту «Pohjanmaa». Він поповнив склад Військово-морських сил Фінляндської республіки.
23 травня, 14:56
Політика
Столиця «найщасливішої країни світу» тхне смородом блюзнірства і популізму. Місцева влада не сваритиметься з РФ, а вигідно торгуватиме.
22 травня, 21:42
Політика
Маленька балтійська держава вимушено говорити гучно гострі слова, але діяти сама боїться. Союзники не поспішають підставляти своє плече.
20 травня, 21:40
Політика
У війні проти РФ ніде в Європі не буде безпечно. Захід давно мусив прокинутися й переозброюватися, але досі показово не зробив цього.
19 травня, 14:52
Опінії
18 травня у двох сусідніх із нами країнах відбудуться без перебільшення доленосні президентські вибори. Результати цілком непередбачувані.
15 травня, 08:28
Світ
Уперше в історії Сили оборони маленької балтійські держави мають надсучасні ракетні системи. Доставив їх український літак Ан-124 «Руслан».
02 травня, 07:14