Created with Sketch.

НАЗК перевіряє заступника Єрмака на наявність конфлікту інтересів

04.10.2023, 14:30

Антикорупційні органи взялися за Ростислава Шурму.

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку на наявність конфлікту інтересів у заступника очільника Офісу президента Ростислава Шурми при здійсненні ним службових повноважень.

Про це повідомив депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк.

«Ми, великою групою народних депутатів, раніше подали таку заяву в НАЗК. Для розуміння там 12-ть сторінок з виписками з усіх відомих нам офшорів, рухами коштів, виведення коштів на повʼязаних ФОПів, інформацією про наради по енергетиці, де не було заявлено про конфлікт інтересів та публічні коментарі самого заступника ОП», — зазначив нардеп.

наявність «сонячного» бізнесу у родини Шурма — це реальний конфлікт інтересів.

Відмивати гроші від «сонячного» бізнесу Шурма міг через власні офшорні компанії.

«Останній Бастіон» нагадує, що Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальне провадження за фактом здійснення виплат сонячним електростанціям, розташованим на тимчасово окупованих територіях, у період з липня 2022 по липень 2023 років. Ці СЕСи повʼязані з братом та експідлеглим Ростислава Шурми.

Читайте також
Міндічгейт: абсолютна інституційна катастрофа
Опінії
Мільйонні застави для полтавських СБУшників: Олександра Поппа та Сергія Геращенка відправили в СІЗО
Кримінал
Бізнес батьків голови Запорізької ОДА отримав 2,5 млн від обласної лікарні
Політика
«Відкине Україну на 10 років назад»
Політика
«Fire Point» чи «точка розпилу»: правда про ракети і мільйони
Політика
ВАКС залишив чинною заставу в 6 мільйонів для фігуранта справи про «дорожню десятину»
Кримінал