В НАБУ взялися за Ростислава Шурму

КРИМІНАЛ
29.09.2023, 07:15
В НАБУ взялися за Ростислава Шурму

НАБУ розслідуватиме виплати сонячним електростанціям в окупації, повʼязаних з оточенням Шурми.

Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальне провадження за фактом здійснення виплат сонячним електростанціям, розташованим на тимчасово окупованих територіях, у період з липня 2022 по липень 2023 років.

СЕСи повʼязані з братом та експідлеглим заступника керівника Офісу президента Ростислава Шурми.

Пʼять компаній отримали за вказаний період приблизно 320 млн грн за електроенергію, нібито вироблену на окупованих територіях. Проплати за електроенергію також отримувала низка інших СЕС в окупації, зокрема станції, пов’язані з бізнесменом Василем Хмельницьким, та інші.

Про це йшлося в розслідуваннях:

Читайте також:
Кримінал
Офіс Генпрокурора оголосив нові підозри через ухилення від ПДВ на 21 мільйон.
12:39
Опінії
Кінець «дронового» бізнесу Касьянова: без солдатів фірма припинила існування.
21 червня, 16:32
Позиція
Як влада перетворила ТЦК на мільярдний бізнес на крові.
18 червня, 12:03
Політика
США прямо просили Індію купувати російську нафту для стабілізації світового нафтового ринку.
12 червня, 11:52
Війна
Ерік Шмідт став партнером Томаша Фіали в комерційній нерухомості. Пазл склався.
09 червня, 19:05
Війна
Європа збільшила закупівлі російського СПГ.
06 червня, 15:13