В НАБУ взялися за Ростислава Шурму

КРИМІНАЛ
29.09.2023, 07:15
В НАБУ взялися за Ростислава Шурму

НАБУ розслідуватиме виплати сонячним електростанціям в окупації, повʼязаних з оточенням Шурми.

Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальне провадження за фактом здійснення виплат сонячним електростанціям, розташованим на тимчасово окупованих територіях, у період з липня 2022 по липень 2023 років.

СЕСи повʼязані з братом та експідлеглим заступника керівника Офісу президента Ростислава Шурми.

Пʼять компаній отримали за вказаний період приблизно 320 млн грн за електроенергію, нібито вироблену на окупованих територіях. Проплати за електроенергію також отримувала низка інших СЕС в окупації, зокрема станції, пов’язані з бізнесменом Василем Хмельницьким, та інші.

Про це йшлося в розслідуваннях:

Читайте також:
Війна
У 2022 році компанія PepsiCo Inc. заявила, що припинила виробництво. Компанія Coca-Cola була однією з перших, які пообіцяли піти з росії
18 червня, 10:05
Економіка
Американські підприємці планують знову наживатися на громадянах РФ. Забруднені в українську кров гроші ворога не пахнуть.
05 червня, 19:25
Війна
Довгостроковий контракт із московією допоможе індійській компанії Reliance забезпечити постачання дешевої російської нафти
29 травня, 10:10
Війна
Західні компанії відмовляються від планів піти з росії
28 травня, 15:55
Війна
Ідейні поборники «русскаґо міра» з окупованої частини Донецької області продовжують заробляти валюту. Вони працюють на міжнародні компанії.
20 травня, 19:27
Війна
Західні компанії допомагають Кремлю виготовляти зброю. Потім окупаційно-терористичний контингент РФ використовує її для вбивства українців.
19 травня, 16:31